PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Ihlamurkuyu Cem Evi’nde Aşure Dağıtım Programına Katıldı Başkan Hasan Can Ihlamurkuyu Cem Evi'nde Aşure Dağıtım Programına Katıldı
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Ihlamurkuyu Cem Evi tarafından düzenlenen aşure ikramı programına katıldı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Ihlamurkuyu Cem Evi tarafından düzenlenen aşure ikramı programına katıldı.

Ümraniye Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da dostluk ve kardeşlik duygularını pekiştirmek amacıyla Muharrem ayında binlerce vatandaşa aşure ikram etmeye devam ediyor. Aşure dağıtım programlarında vatandaşlarla bir araya gelerek, aşure ikramında bulunan Başkan Hasan Can, Ümraniye Cem Evi tarafından düzenlenen aşure ikramı programına da katıldı.

Aşure dağıtım programına Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Cem Evi Başkanı Ziya Kızılkaya, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları İmdat Köseoğlu ve Salim Çetinkaya, Alevi Dedesi Zeynel Tan, vakıf yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ümraniye Belediyesi tarafından belirlenen noktalarda aşure dağıtımları hafta boyunca devam edecek.

 

 

Tarih : 03 Ekim 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari