PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Hekimbaşı Fatih Camii Cemaatiyle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can, Hekimbaşı Fatih Camii Cemaatiyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğü’nün düzenlediği Sabah Namazı Buluşmaları bu hafta Hekimbaşı Mahallesi, Hekimbaşı Fatih Camii’nde gerçekleşti.

Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğü’nün düzenlediği Sabah Namazı Buluşmaları bu hafta Hekimbaşı Mahallesi'ndeki, Hekimbaşı Fatih Camii’nde gerçekleşti.

Bu haftaki Sabah Namazı Buluşması’na Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Müftüsü İlyas Yılmaztürk, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Sabah namazı sonrasında vatan savunmasında olan Mehmetçiklere ve tüm şehitlere dualar edildi.

Namaz sonrasında bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; memleketimizin güvenliği için kahraman Mehmetçiklerin Afrin’de gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatında şehit olan tüm kahramanlara Allah’tan rahmet dileyerek tarihten bugüne ülkemize edilmek istenen ihanetlerden ve birlik ve beraberliğin öneminden bahsetti.

Sabah Namazı Buluşmasının bu haftaki programı Ümraniye Müftüsü İlyas Yılmaztürk’ün duasının ardından son buldu.

Sabah Namazı sonrasında verilen Ümraniye Belediyesinin ikramlarının ardından; Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, cami cemaatiyle bir araya gelerek sohbet etti.


Tarih : 04 Şubat 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari