PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Göreve Yeni Başlayan Zabıta Personeliyle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Göreve Yeni Başlayan Zabıta Personeliyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, göreve yeni başlayan zabıta personeliyle Belediye Meclis Salonu’nda bir araya gelerek 15 yılda yapılan hizmetleri anlattı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, göreve yeni başlayan zabıta personeliyle Belediye Meclis Salonu’nda bir araya gelerek 15 yılda yapılan hizmetleri anlattı.

Gerçekleşen programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş, Ümraniye Belediyesi Zabıta Müdürü Nejat Ergün ve Ümraniye Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Erol Adlığ ile belediye yeni zabıta personelleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını Ümraniye Belediyesi Zabıta Müdürü Nejat Ergün ve Ümraniye Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Erol Adlığ yaparak, Ümraniye Belediyesine kazandırılan yeni zabıta personellerinden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkürlerini sundu.

Ardından Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş da toplantı programında kısa bir selamlama yaparak, “Zabıta müdürlüğümüzün ihtiyacı doğrultunda belediyemize kazandırılan arkadaşlarımız adına Sayın Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ise yaptığı konuşmada, “Öncelikli olarak yeni görevinizde üstün başarılar diliyorum. Zabıta hizmetleri; belediyenin en önemli hizmetlerindendir ve zabıta, belediyenin halka yansıyan yüzüdür. Vatandaş zabıtayı çok iyi gözlemler, yorumlar ve personelin yanlış bir hareketinde sadece o personel değil tüm kurum zarar görür. Bu olay aynı şekilde personelin iyi bir hareketinde de tüm kurumun takdir edilmesi gibidir” dedi. Göreve geldiği günden bugüne kadar personel alımında tüm personellerin eğitimden geçerek işe başladığını söyleyen Başkan Hasan Can, “Aynı zamanda bir eğitimci olarak eğitimin, insanların davranışlarını yönlendirdiği kanaatindeyim ve bizde belediye olarak eğitim ilkesini çok önemsiyoruz. Kamu nezdinde böylesine güzel bir yere geldiysek bunun altında eğitim ve disiplin yatıyor” dedi. Başkan Hasan Can, “Çok şükür Rabbim bize 15 yıl boyunca emsali görülmemiş hizmetleri yapmayı nasip etti. Yollara, parklar, kaldırımları saymadan ilçemize 450’nin üzerinde kalıcı eser kazandırdık. Allah bu hizmetlerin devamını nasip eylesin. Bir kez daha yeni görevinizin hayırlara vesile olmasını Rabbim’den niyaz ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Tarih : 27 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari