PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Gençlerle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Gençlerle Bir Araya Geldi
Her fırsatta gençlerle bir araya gelerek onlara tecrübelerini aktaran Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can bu kez ise AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Nahir Türe tarafından düzenlenen kahvaltı programında gençlerle bir araya geldi.

Her fırsatta gençlerle bir araya gelerek onlara tecrübelerini aktaran Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can bu kez ise AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Nahir Türe tarafından düzenlenen  kahvaltı programında gençlerle bir araya geldi.

Programa Başkan Hasan Can'ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye Gençlik Kolları Başkanı Vehbi Ayvat, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Oktay Ediş, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İnkılap Mahalle Başkanı İdris Pekdaş ve AK Parti Ümraniye İnkılap Mahallesi gençleri katıldı.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Nahir Türe ve AK Parti İnkılap Mahalle Başkanı İdris Pekdaş, selamlama konuşması yaparak, Başkan Hasan Can’a ilçedeki hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Programda bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, “Maşallah Türkiye gibi dinamik ve gelecek vadeden gençlerimizle kahvaltı programında bir araya geldik” dedi. Ümraniye’nin geçmişte patlayan çöplük olaylarıyla anıldığını dile getiren Eminmollaoğlu, “Belediye Başkanımızdan Allah razı olsun. Göreve geldiğinden beri gece gündüz demeden Ümraniye’ye birçok hizmet yaptı. İlçemize 450 civarında temelinden tavanına kadar kalıcı eser kazandırdı” dedi. Türkiye’nin de eski Türkiye olmadığını söyleyen Eminmollaoğlu, “Geçmiş dönemlerde Türkiye’nin İMF’ye borcu vardı. Şuan bakıldığında ise İMF’ye borç veren bir ülke haline geldik. Tabi Türkiye’nin her alanda kalkınması bazı dış güçleri rahatsız etti. Ülkemizi siyasi, ekonomik, askeri olarak boğmaya çalışıyorlar ama Allah’ın izniyle bu zamana kadar başaramadılar ve başaramayacaklar.

Hepimize büyük görevler düşüyor.  Eminmollaoğlu son olarak “15 Temmuz’da da bu ülkenin vatandaşları genç, yaşlı, çoluk, çocuk demeden o hainlere hadlerini bildirdi” dedi ve konuşmasını sonlandırdı.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Değerli arkadaşlar Türkiye artık eski Türkiye değildir. Dünkü Türkiye’den hiç kimse mutlu değildi. Hepimizin özlediği Türkiye, herkesin kardeşçe yaşayabildiği Türkiye idi. Bunu da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde gerçekleştirmeye başladık. Bin yıldan beri bu coğrafyada yaşıyoruz. Ermeni, Musevi, Hristiyan gibi bazı etnik kökenli komşularımızla Müslüman ahlakına uygun komşuluk hukukuna riayet ederek barış içinde yaşadık. Fakat Türkiye’yi hep bölmeye parçalamaya çalıştılar” dedi. Türkiye’nin geçmiş dönemlerdeki sorunlarına da değinen Başkan Hasan Can, “Çok şükür bugün farklı bir iklimi yaşıyoruz. Türkiye son 15 yılda hizmetleriyle uçtu. 80 yıl boyunca bu ülkeye yapılanların 4 katı hizmet AK Parti hükümeti döneminde yapılmıştır” dedi.

Türkiye’nin 2003 yılından sonra millî gelirinin arttığını söyleyen Başkan Hasan Can, Allah’a şükürler olsun. Bugün bakıldığında Dünya milletleri arasında sözü dinlenen itibar edilen bir ülke haline geldik” dedi. Bin yıldır kardeşlik ve huzur içinde yaşamayı başarmış bir Türkiye’nin karşısına farklı farklı terör örgütleri çıkardılar. Bunu bitirecek bir yiğit lazımdı. O da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan oldu. Artık lazıyla, türküyle, kürdüyle etnik kökeni ne olursa tüm vatandaşlarımız ülkemizde huzur içinde yaşamaya başladı” dedi. Terör örgütlerinin Türkiye’yi sürekli parçalamaya çalıştığını ve bunu 15 Temmuz’da bir kez daha denediklerini söyleyen Başkan Hasan Can, 15 Temmuz’da milletimizin yumruğu inanılmaz bir kuvvetle o hainleri püskürttü. Mesele sadece Türkiye değil, mesele; İslam dünyasını parçalama düşüncesidir. Bu oyunu inşallah hep beraber bitireceğiz. Çok şükür tünelin ucu gözüktü. Rabbim birliğimizi dirliğimizi, kardeşliğimizi daim eylesin” dedi. Başkan Hasan Can son olarak düzenlenen kahvaltı programı için AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Nahir Türe’ye teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

Tarih : 06 Ocak 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari