PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Eğitime Destek Programları Kapsamında Öğrencilerle Buluştu Başkan Hasan Can Eğitime Destek Programları Kapsamında Öğrencilerle Buluştu
Eğitime ve öğrencilere verdiği desteklerle ön plana çıkan Başkan Hasan Can, Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda düzenlenen eğitime destek programında, gençlerin ve çocukların yoğun ilgisiyle karşılandı.

 

Eğitime ve öğrencilere verdiği desteklerle ön plana çıkan Başkan Hasan Can, Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda düzenlenen eğitime destek programında, gençlerin ve çocukların yoğun ilgisiyle karşılandı.

Ümraniye Belediyesi, eğitime verdiği önemi, ilçede gerçekleştirilen tüm eğitim faaliyetlerine verdiği destekler ve kendi yaptığı okullar ile düzenlediği eğitim programlarıyla gözler önüne seriyor. Göreve geldiği günden bu yana yaptığı hizmetlerle sürekli gündemde olan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda ihtiyaç sahibi aileler ve çok sayıda öğrenci ile bir araya geldi. Programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş ve birim müdürleri katıldı.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Başkan Hasan Can; “Her anne baba için en büyük hazine evlatlarımızdır” dedi. Ümraniye’deki ihtiyaç sahiplerine de değinen Başkan Hasan Can, "Tüm ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı içinde bulunduğu şartlar doğrultusunda değerlendiriyoruz” dedi. Başkan Hasan Can, Ümraniye’deki dezavantajlı kesimin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere Ümraniye Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından görevlendirilen  55 personelin geceli gündüzlü çalıştığını ifade etti.

Başkan Hasan Can,  Ümraniye Belediyesi olarak sosyal belediyecilik kapsamında verdikleri hizmetleri anlattıktan sonra gençlere tavsiyelerde bulundu ve “Bu memleketin problemlerine çözüm üreten gençler görmek istiyoruz” dedi.

Öğrencilere 15 Temmuz'la ilgili bilgi veren Başkan Hasan Can, “15 Temmuz'da, bir perdenin açılması sonucu ortaya çıkan hainleri gördük” dedi. Daha sonra üniversiteli gençlere de seslenen Başkan Hasan Can, önümüzdeki referandum sürecinin öneminden bahsederek, geçtiğimiz dönemlerdeki anayasalar hakkında bilgi verdi.

Tarih : 30 Ocak 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari