PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Dudullu Spor Kulübü Yönetimi ile Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Dudullu Spor Kulübü Yönetimi ile Bir Araya Geldi
Başkan Hasan Can, Dudullu Spor Kulübü’nün düzenlediği kahvaltı programına katıldı. Başkan Hasan Can’a takımlarına verdiği katkı ve desteklerinden dolayı plaket verildi.

 

Başkan Hasan Can, Dudullu Spor Kulübü’nün düzenlediği kahvaltı programına katıldı. Başkan Hasan Can’a takımlarına verdiği katkı ve desteklerinden dolayı plaket verildi. 

Düzenlenen kahvaltı programına Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mesut Özdemir ve Adnan Zeki Bostancı, Dudullu Spor Kulübü Başkanı Ali Yazlı, Dudullu Spor Kulübü Yönetimi, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.   

Programda Dudullu Spor Kulübü Başkanı Ali Yazlı, ilçedeki amatör takımlara olduğu gibi kendi takımlarına da verdiği desteklerden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkürlerini sundu. 

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “15 yıldır amatör takımların yanında olduk. Bu kulüplerde gençlerimiz disiplinli ve ahlaklı olmayı öğrenmenin yanı sıra kötü alışkanlıklardan uzak duruyor. Önemli olan gençlerimizin sağlıklı, ahlaklı ve çalışkan bireyler olarak yetiştirilmesi. Dudulluspor’da bu anlamda bir okul niteliğinde çalışarak faydalı işler yapıyor ve gençleri yetiştiriyor. Bizde bu konuda Dudullu Spor Kulübü’nün her zaman yanında olmaya çalıştık. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Programın sonunda Başkan Hasan Can'a katkı ve desteklerinden dolayı plaket takdim edildi.

Tarih : 20 Ocak 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari