PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Cuma Namazı Sonrasında Vatandaşlara Çorba İkram Etti Başkan Hasan Can Cuma Namazı Sonrasında Vatandaşlara Çorba İkram Etti
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Cuma Namazı’nın ardından Santral Merkez Camii’nde gerçekleşen çorba dağıtım programında vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Cuma Namazı’nın ardından Santral Merkez Camii’nde gerçekleşen çorba dağıtım programında vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Her fırsatta Ümraniyelilerle bir araya gelerek; vatandaşları dinleyen, belediyenin yapmış olduğu hizmetleri ve çalışmaları anlatan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Santral Merkez Camii’nde kılınan Cuma Namazı’nın ardından gerçekleşen çorba ikramı programa katıldı. Cuma namazları sonrası geleneksel hale gelen çorba dağıtım programına Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediyesi 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye Gençlik Kolları Başkanı Vehbi Ayvat, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, "Rabbim kılmış olduğumuz cuma namazımızı kabul etsin. Pazar ve Cuma günleri sabah namazları sonrasında ikram edilen çorbalarımızla içimizi ısıtmış oluyoruz. Hepinize afiyet olsun” diyerek konuşmasını bitirdi.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu yaptığı konuşmada, "Herkese afiyet olsun. Belediyemiz hizmetleriyle olduğu gibi ikramlarıyla da Ümraniyenin her köşesinde. Rabbim bu hizmetleri yapan belediye başkanımızdan ve ekibinden razı olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Ümraniye Belediyesi tarafından cuma namazı sonrası ikram edilen çorba dağıtımından sonra bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Öncelikle Rabbim kıldığımız cuma namazımızı kabul etsin. Allah tekrarını nasip eylesin. Her cuma bir camiimizde bu muhabbet sofrasını kuruyoruz. Böylelikle birlik, beraberlik ve kardeşliğimize katkı sağlayacağımızı düşünüyoruz” dedi. Özellikle gençlerin böyle programlara gelmesi gerektiğini söyleyen Başkan Hasan Can, Rebiülevvel ayındayız. Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece Mevlid Kandili yani Peygamber Efendimizin doğum günü. Rabbim peygamber efendimizin şefaatine bizleri nail eylesin. Öte yandan bugün de 24 Kasım olması münasebetiyle içimizdeki öğretmen kardeşlerimizin de öğretmenler gününü kutluyorum” diyerek konuşmasını bitirdi.

Tarih : 24 Kasım 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari