PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Cuma Namazı Sonrasında Vatandaşlara Çorba İkram Etti Başkan Hasan Can, Cuma Namazı Sonrasında Vatandaşlara Çorba İkram Etti
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, bugün Cuma Namazı’nın ardından Nermin İmamoğlu Camii’nde gerçekleşen çorba dağıtım programında vatandaşlarla bir araya geldi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, bugün Cuma Namazı’nın ardından Nermin İmamoğlu Camii’nde gerçekleşen çorba dağıtım programında vatandaşlarla bir araya geldi.

Her fırsatta Ümraniyelilerle bir araya gelerek; vatandaşları dinleyen, belediyenin yapmış olduğu hizmetleri ve çalışmaları anlatan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Nermin İmamoğlu Camii’nde kılınan Cuma Namazı’nın ardından gerçekleşen programa katıldı. Cuma namazları sonrası geleneksel hale gelen çorba dağıtım programına Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Vehbi Ayvat, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ümraniye Belediye Meclis Uyeleri, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, muhtarlar, belediye birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Atakent Mahalle Başkanı Erdinç Yörük, tüm mahallere olduğu gibi Atakent Mahallesine de desteklerinden dolayı Başkan Hasan Can'a teşekkürlerini sundu.

Ümraniye Belediyesi tarafından cuma namazı sonrası ikram edilen çorba dağıtımından sonra bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, "Öncelikli olarak kıldığımız cuma namazımızı Rabbim kabul eylesin. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Daha nice aynı sofralarda buluşmamızı nasip eylesin. Bu geleneğimizi bazen sabah namazlarında bazen de cuma namazlarında sürdürmeye çalışıyoruz” dedi. Ümraniye de  150 camii olduğu için merkezi yerleri tercih ettiklerini söyleyen Başkan Hasan Can, son olarak “Hepinize afiyet olsun” diyerek konuşmasını bitirdi.

Çorba ikramından sonra Başkan Hasan Can ve protokol, Atakent Mahallesinde esnafları ziyaret ederek, çay içip sohbet etti.

Tarih : 10 Kasım 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari