PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Cuma Namazı Sonrası Vatandaşlara Çorba İkramında Bulundu Başkan Hasan Can Cuma Namazı Sonrası Vatandaşlara Çorba İkramında Bulundu
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ihlamurkuyu Mahallesi Müzdelife Camii’nde kılınan Cuma Namazı’nın ardından vatandaşlarla bir araya gelerek çorba ikram etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ihlamurkuyu Mahallesi Müzdelife Camii’nde kılınan Cuma Namazı’nın ardından vatandaşlarla bir araya gelerek çorba ikram etti.

Her Cuma olduğu gibi bu Cuma da Başkan Hasan Can, namazın ardından vatandaşlarla bir araya gelerek, hasbihal etti ve çorba ikramında bulundu. Müzdelife Camii’nde kılınan Cuma Namazı’nın ardından gerçekleşen çorba ikramına Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Vehbi Ayvat, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları,  Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, muhtarlar, mahalle başkanları, STK temsilcileri, dernek başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ihlamurkuyu Mahalle Muhtarı Burhan Sağlam, tüm mahallelere olduğu gibi kendi mahallelerine de katkılarından ve hizmetlerinden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkürlerini sundu.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan selamlama konuşması yaparak, “Rabbim kıldığımız Cuma namazımızı kabul eylesin. Hepinize afiyet olsun” dedi.

Kısa bir konuşma yapan AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, “Rabbim kıldığımız namazımızı kabul eylesin. Her Cuma sonrası ve Pazar günleri sabah namazında belediyemizin ikramlarıyla, cami cemaatimizle bir arada oluyoruz” dedi. Afrin’de ki harekâttan da bahseden Eminmollaoğlu, “Rabbim şehitlerimize rahmet, gazilerimize şifa versin. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin” diyerek konuşmasını bitirdi.

Cuma namazı sonrası vatandaşlarla bir araya gelen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can yaptığı konuşmada, Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Harekâtından bahsederek, Türkiye’de geçmişten günümüze kadar yapılan savaşlara ve operasyonlara değindi. “Kimsenin bu toprakların bağrına hançer saplamasına izin vermedik, vermeyeceğiz” diyen Başkan Hasan Can, “Allah hükümetimizden ve Cumhurbaşkanımızdan razı olsun. Allah, ordumuzu muzaffer eylesin ve şehitlerimize rahmet, gazilerimize şifalar versin” dedi. Konuşmasına birlik ve beraberlik vurgusu yaparak devam eden Başkan Hasan Can, “İnşallah hepimize geleceğe emin adımlarla yürümek nasip olsun. Sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum” diyerek konuşmasını noktaladı. Program, yapılan dua ile son buldu. Ardından Başkan Hasan Can ve protokol, mahalle esnaflarını ziyaret ederek sohbet etti.

 

Tarih : 09 Mart 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari