PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Bursa İl Müftüsü İzani Turan’ı Ağırladı Başkan Hasan Can, Bursa İl Müftüsü İzani Turan'ı Ağırladı
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; daha önce Ümraniye’de de görev yapmış olan Bursa İl Müftüsü İzani Turan, Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdurrahman Çetin ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kavas’ı Ümraniye Belediyesi Tantavi Sosyal Tesisleri’nde ağırladı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; daha önce Ümraniye’de de görev yapmış olan Bursa İl Müftüsü İzani Turan, Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdurrahman Çetin ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kavas’ı Ümraniye Belediyesi  Tantavi Sosyal Tesisleri’nde ağırladı.

Çad İslam Konseyi Üyeleri için Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Müftülüğü tarafından düzenlenen yemek programı sonrasında Bursa İl Müftüsü İzani Turan, Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdurrahman Çetin ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kavas’la bir araya gelen Başkan Hasan Can’a Ümraniye Müftüsü Muharrem Gül ve Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir eşlik etti.

Tarih : 11 Ekim 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari