PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, Bayrak Töreninde Öğrencilerle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can, Bayrak Töreninde Öğrencilerle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, ilçedeki öğrencilerle her fırsatta bir araya geliyor. Bu kapsamda Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu’ndaki Bayrak Töreni’ne katılan Başkan Hasan Can, öğrencilere hitap etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, ilçedeki öğrencilerle her fırsatta bir araya geliyor. Bu kapsamda Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu’ndaki Bayrak Töreni’ne katılan Başkan Hasan Can, öğrencilere hitap etti.

Gençlere ve onların eğitimine verdiği önemi yaptığı çalışmalarla gözler önüne seren Başkan Hasan Can, bir taraftan da ilçedeki okulları ziyaret ederek, her fırsatta öğrencilerle bir araya geliyor. Başkan Hasan Can, bu kapsamda Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu’nun Bayrak Töreni’ne katılarak öğrencilere hitap etti. Programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Küçükkapdan ve Mesut Özdemir, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Salim Çetinkaya, Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Oktay Ediş, belediye birim müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Orta Okul Müdurü Akın Yeşilbaş, Başkan Hasan Can’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, konuşmasını sonlandırdı.

Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen ise, öğrencilere zihin açıklığı dileyerek, Başkan Hasan Can’a eğitim alanında yapmış olduğu yatırımlarından dolayı teşekkürlerini sundu.

BAŞKAN HASAN CAN, “RABBİM SİZLERİN BU VATANA HAYIRLI NESİLLER OLARAK YETİŞMENİZİ NASİP EYLESİN”

Törende bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Cuma ve Pazartesi günleri bayrak töreni ile öğrencilerle bir araya gelmeye çalıştıklarını belirtti. Öğrencilerle bir arada olmayı çok önemsediklerini belirten Başkan Hasan Can, “Göreve geldiğimiz günden bu yana birçok okulun yapımında temelinden tavanına kadar ilgilendik. Öte yandan önceden ilçemizde bir tane imam hatip okulu varken, şimdi bu sayı 18’e ulaştı. Bu sayıyı daha da yükseltmeye çalışıyoruz” dedi.

15 Temmuz sürecine de değinen Başkan Hasan Can, “Bu millete silah çeken hainler, ezan ve bayrağıyla barışık olmayan hainlerdir. Sizler de bunun farkındasınızdır. Rabbim sizlere güç, kuvvet versin. Rabbim sizlerin bu vatana hayırlı nesiller olarak yetişmenizi nasip eylesin. Bu vesileyle 2017-2018 eğitim öğretim yılınız kutlu olsun. Hepinizi gözlerinizden öpüyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

 

Tarih : 13 Ekim 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari