PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Asım Ülker Anadolu İmam Hatip Lisesi Bayrak Töreninde Öğrencilerle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can Asım Ülker Anadolu İmam Hatip Lisesi Bayrak Töreninde Öğrencilerle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; her hafta Pazartesi ve Cuma günleri okullarda öğrenciler ve eğitimcilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Hasan Can, Asım Ülker Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle buluştu.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; her hafta Pazartesi ve Cuma günleri okullarda öğrenciler ve eğitimcilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Hasan Can, Asım Ülker Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle buluştu.

Gerçekleşen Bayrak Törenine Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan, Asım Ülker Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Necmeddin Çetintaş, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Törenden önce Başkan Hasan Can; Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan ve Kazım Karabekir Mahalle Başkanı İsmail Ak, okul müdürü Necmeddin Çetintaş'ı makamında ziyaret etti.

Okul Müdürü Necmeddin Çetintaş, selamlama konuşması yaparak, “Hasan Başkanımıza her zaman ne sıkıntımız olsa yanımızda olduğu için, ilçede bulunan okullara yaptığı katkı, destek ve tüm hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diyerek, kendisine plaket takdim etti.

Törende bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Her Pazartesi ve Cuma günleri farklı okullarda bayrak törenlerinde öğrencilerimizle bir araya geliyoruz. Öte yandan, cami cemaatlerimizle de bir araya gelerek, onların sorunlarına çözüm bulmaya çalışıyoruz” dedi.

Eğitim alanında önemli çalışmalara imza atıldığının da altını çizen Başkan Hasan Can, “Öğrenciler artık açılan birçok İmam Hatip Okulu ve diğer okullarda dini eğitimlerini daha detaylı öğrenme hakkına sahip oldu. 5 yıl önce ilçemizde bir tane imam hatip okulu varken, şimdilerde bu sayı 18 oldu” dedi.

Başkan Hasan Can, “Çocuklarımız hangi okulda okursa okusun, sadece bilgi öğrenmek için değil, bu milleti millet yapan değerleri; bayrak, vatan ve ezanı da bilmeli ve öğrenmelidir. Bugün de sizlerle bir arada olduğum için çok mutluyum. Rabim yar ve yardımcınız olsun” diyerek konuşmasını bitirdi.

 

Tarih : 05 Ocak 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari