PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can Anadolu Yakası Rumelililer Sosyal Kültürel Yardımlaşma Derneği’ni Ziyaret Etti Başkan Hasan Can Anadolu Yakası Rumelililer Sosyal Kültürel Yardımlaşma Derneği'ni Ziyaret Etti
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu ve beraberindekiler, Anadolu Yakası Rumelililer Sosyal Kültürel Yardımlaşma Derneği Başkanı Fuat Dönmez’i ziyaret etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu ve beraberindekiler, Anadolu Yakası Rumelililer Sosyal Kültürel Yardımlaşma Derneği Başkanı Fuat Dönmez’i ziyaret etti.

AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen Rumelililer Derneği’ne ziyaret programına Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, Ümraniye Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Anadolu Yakası Rumelililer Sosyal Kültürel Yardımlaşma Derneği Başkanı Fuat Dönmez ve Rumelililer katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Anadolu Yakası Rumelililer Sosyal Kültürel Yardımlaşma Derneği Başkanı Fuat Dönmez, Başkan Hasan Can’a tüm derneklere olduğu gibi Rumelililer Derneği’ne de katkı ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu yaptığı konuşmada, AK Parti’nin göreve geldiği ilk günden beri Türkiye’nin hiç görmediği projeleri gerçekleştirdiğini ve AK Parti sayesinde Türkiye’nin kalkınmada dünyanın en hızlı büyüyen ülkeleri arasına girdiğini anlatarak, Ümraniye Belediyesi’nin de 14 yılda yaptığı hizmet ve yatırımlarla Türkiye’de belediyecilik anlayışını değiştirdiğini belirtti.

Ardından kısa bir konuşma yapan AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, AK Parti İstanbul Kadın Kollarının, “AK Kadın İstanbul Mahallesi” projesi kapsamında, Arakanlı Müslüman kardeşlerimiz için “Arakan’a Yardım Evi’ni Uzat Kampanyası” başlattığını; Ümraniye Belediyesi, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları ve Türk Kızılayı olarak da böylesine güzel bir projeye Ümraniye Hanımeli Çarşısı’nda, açılışı yapılan kermes ile gerekli desteğin sağlandığını belirterek konuşmasını bitirdi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Mevlid Kandili’nin tüm İslam âlemine hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. Daha sonra Başkan Hasan Can, Ümraniye-Üsküdar Metro hattının açılış tarihi ve Alemdağ Caddesi Yayalaştırma projeleri gibi merak edilen birçok konuyla ilgili soruları yanıtladı ve yeni projelerle ilgili bilgiler verdi.

 

Tarih : 29 Kasım 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari