PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, AK Parti Ümraniye Namık Kemal Mahalle Teşkilatında Gençlerle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can, AK Parti Ümraniye Namık Kemal Mahalle Teşkilatında Gençlerle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan’ın katılımıyla düzenlenen Namık Kemal ve Esenevler Mahalle teşkilatları sandık kurulu genç üyelerinin eğitim programında gençlerle bir araya geldi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan’ın katılımıyla düzenlenen Namık Kemal ve Esenevler Mahalle teşkilatları sandık kurulu genç üyelerinin eğitim programında gençlerle bir araya geldi.

Programa Başkan Hasan Can'ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Vehbi Ayvat, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları ve teşkilat mensubu gençler katıldı.

Gerçekleştirdiği konuşmada AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'a ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu'na Ümraniye'de yapılan çalışmalarla ilgili teşekkür ederek, sandıklarda görev alacak gençlere seçimle alakalı bilgiler verdi.

Ardından bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu  seçimlerin öneminde bahsederek, "Gençlerin çok çalışması lazım; sizlere çok işler düşüyor. Ümraniye çalışma yapılacak en rahat ilçelerden birisi. Gittiğiniz her kapıda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ve bizlerin selamlarını iletin. Bizler AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı olarak gençlik ve kadın kollarımızla birlikte güçlü bir şekilde çalışıyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun. Durmak yok yola devam" dedi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ise; "Gençler seçim sandıkta kazanılır. Sandık Yönetim Kurulu oluşturmanız çok önemli. Sandıklara sahip çıkacaksınız. Seçime kadar çok çalışacağız. Herkesin kapısını tek tek çalacaksınız, onları ziyaret edeceksiniz" diyerek gençlerle tecrübe paylaşımında bulundu. Ümraniye Belediyesinin Mahalle Tespit Çalışmalarından, muhtarları ve mahalle başkanlarını ziyaretlerinden bahseden Başkan Hasan Can; "Ramazan bayramına kadar 255 bin ailenin kapısını çalacağız, hâl ve hatırlarını soracağız. Belediye olarak Ümraniye’de aç ve açıkta kimseyi bırakmıyoruz. Aşevlerimiz ve sosyal marketlerimiz var. 14 senede ilçeye 400'ün üzerinde kalıcı eser kazandırdık. Ümraniye’nin yüzde 64'ü bizim zamanımızda yapıldı. Allah’a şükürler olsun hizmetlerimiz çalışmalarımız ortada. Rabbim hizmetlerimize devam edebilmemizi nasip eylesin" dedi. Kahraman mehmetçiklerin Afrin'de gerçekleştirdikleri operasyondan bahsederek, askerlerimize muvaffakiyetler dileyen Başkan Hasan Can, tüm şehitlere rahmet ve gazilere şifa dileyerek konuşmasını sonlandırdı.

Tarih : 10 Mart 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari