PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı'nın İl Kongresi ve Seçim Çalışmaları Konulu Toplantısına Katıldı Başkan Hasan Can AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı'nın İl Kongresi ve Seçim Çalışmaları Konulu Toplantısına Katıldı
AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı, İl Kongresi ve Seçim Çalışmaları toplantısı ile ilçe ve mahalle yönetimini Belediye Nikâh Sarayında yemekte bir araya getirdi. Toplantıya Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da katıldı.

AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı, İl Kongresi ve Seçim Çalışmaları toplantısı ile ilçe ve mahalle yönetimini Belediye Nikâh Sarayında yemekte bir araya getirdi. Toplantıya Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da katıldı.

6. Olağan İstanbul İl Kongresi ve seçim çalışmalarının değerlendirildiği ve istişare edildiği yönetim kurulu toplantısına Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti,  AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı ve yönetimi, AK Parti Ümraniye Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya ve yönetimi AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, mahalle başkanları ve çok sayıda teşkilat mensupları katıldı.

Toplantı programında AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı ve AK PArti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları Muharrem Balık, Ziya Durmuş Çiftçioğlu, İmdat Köseoğlu, Salim Çetinkaya ve Büşra Çetin kısa bir konuşma yaparak, 6 Mayıs Pazar Günü yapılacak olan İstanbul İl Kongresi ve 24 Haziran seçim çalışmaları hakkında bilgi vererek desteklerinden ötürü Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkürlerini sundular.

Daha sonra toplantıda bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, İstanbul İl Kongresi ve 24 Haziran seçimleri ile ilgili etraflıca bilgi vererek, “İnşallah hep birlikte şölen havasında kongremizi yapacağız. 24 Haziran seçimlerinin ülkemize, milletimize ve İslam alemine hayırlı olmasını niyaz ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Ardından Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da bir konuşma yaparak, “Planladığımız bu işleri birebir uygularsak inşallah güzel sonuca ulaşacağız” dedi. Ümraniye Belediyesinin Ramazan ayı boyunca düzenleyeceği etkinlikler ve programlar hakkında bilgi vererek konuşmasını sürdüren Başkan Hasan Can, “İnşallah bereketli bir ramazan geçireceğimizi umut ediyorum ve 24 Haziran seçimleri Türkiye’nin bayramı olacak. Allah emeklerimizi zayi etmesin” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Tarih : 04 Mayıs 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari