PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can AK Parti Ümraniye İlçe Hukuk Komisyonu Toplantısına Katıldı Başkan Hasan Can AK Parti Ümraniye İlçe Hukuk Komisyonu Toplantısına Katıldı
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Hukuk Komisyonu toplantısına katılarak, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Genel Seçimlerin önemine değindi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Hukuk Komisyonu toplantısına katılarak, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Genel Seçimlerin önemine değindi.

Tantavi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya; Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Cemali Ergül, Ümraniye Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü Av. Mustafa Yeldan, Ümraniye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Av. Gözde Gül Bilir ve AK Parti Ümraniye İlçe Hukuk Komisyonu Üyeleri katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Bosna Hersek Orta Kantonu Başbakanı Tahir Lendo, Bakanlar ve Belediye Başkanlarından oluşan heyeti 3 gündür İstanbul’da ve Ümraniye’de ağırladıklarını söyledi. Başkan Hasan Can, “Allah, gayretimizi ziyade etsin. 24 Haziran seçimleri çok önemli. Bu yüzden elimizden geleni yapmalıyız” dedi. Başkan Hasan Can, “Yeni Cumhurbaşkanlığı Sistemiyle yüzde 50 oy almayan ülkeyi yönetemeyecek. Ve bu çok önemli bir aşama. Aynı partiye oy vermesek bile vatan ve millet aşkına ittifak etmesini bileceğiz. Bu seçimle birlikte Türkiye kabuk değiştirecek. Hızlı karar alarak, hızlı icraata geçebilecek” dedi. AK Parti Ümraniye İlçe Hukuk Komisyonuna çok büyük görevler düştüğünü belirterek konuşmasına devam eden Başkan Hasan Can, “Her seçim elinizden geleni yapıyorsunuz. Yine sandıklarımıza sahip çıkacağız. Allah hepinizden razı olsun. Hepinize kolay gelsin” diyerek konuşmasını bitirdi.

 

 

Tarih : 12 Mayıs 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari