PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, AK Parti İstanbul Eski İl Genel Meclisi Üyeleri ile Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can, AK Parti İstanbul Eski İl Genel Meclisi Üyeleri ile Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi Tantavi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen AK Parti İstanbul Eski İl Genel Meclisi Üyeleri için düzenlenen program, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Ümraniye Belediyesi Tantavi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen AK Parti İstanbul Eski İl Genel Meclisi Üyeleri için düzenlenen program, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

AK Parti İstanbul Eski İl Genel Meclis Üyesi Sait Mert’in eski il genel meclis grubu için organize ettiği  ve Ümraniye Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleşen programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, Ümraniye Müftüsü İlyas Yılmaztürk, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Küçükkapdan ve Maliki Ejder Batur,  AK Parti Avcılar İlçe Eski Başkanı Gürkan Bilgiç, AK Parti İstanbul Eski İl Genel Meclisi 10. Dönem Başkanı Hüseyin Atilla, AK Parti İstanbul İl Disiplin Kurulu Üyesi Ali Güner, İl Genel Meclisi Eski Grup Başkan Vekili Seyfullah Şahbaz ve Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Ümraniye Müftüsü İlyas Yılmaztürk’ün Kurân tilavetiyle başlayan programda tüm katılımcılar selamlama ve teşekkür konuşması gerçekleştirdi.

Programı düzenleyen AK Parti İstanbul Eski İl Genel Meclis Üyesi Sait Mert, programa katılımlarından dolayı tüm misafirlerine teşekkür etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da programda bir konuşma gerçekleştirerek, “Öncelikle hepiniz hoşgeldiniz, sizleri mekânımızda ağırlamaktan fevkalade memnunuz. Sizler sadece il genel meclis üyesi değilsiniz, çoğunuz teşkilatta da hizmet veren arkadaşlarımızdınız. Yıllarca bu dava için hizmet ettiniz, Allah hepinizden razı olsun. Tüm unsurlarımızı canlı tutmamız gerektiği ve bu nostalji gibi görünen buluşmaları gerçekleştirmenin bu unsurları geleceğe taşımak için çok önemli olduğunu düşünüyorum” dedi. “27.sini düzenlediğimiz İl Genel Meclisi buluşmalarımız, büyük bir gelenek oluşturdu. Rabbim memleketimize, milletimize nice güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Sait kardeşimize teşekkür ediyorum” diyen Başkan Hasan Can, tekrar “Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

 

 

Tarih : 04 Ekim 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari