PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, AK Parti İlçe Teşkilatı Tarafından Düzenlenen Teşkilat ve Delege İstişare Toplantısına Katıldı Başkan Hasan Can, AK Parti İlçe Teşkilatı Tarafından Düzenlenen Teşkilat ve Delege İstişare Toplantısına Katıldı
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatının düzenlediği Teşkilat ve Delege İstişare Toplantısında teşkilat mensupları ile bir araya geldi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatının düzenlediği Teşkilat ve Delege İstişare Toplantısında teşkilat mensupları ile bir araya geldi.

AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatının, gerçekleştirdiği Teşkilat ve Delege İstişare Toplantısına Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve Eşi Saliha Can'ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Ümraniye Belediyesi Meclis 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Vehbi Ayvat, AK Parti Ümraniye Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı ve Yönetimi, Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Ümraniye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye Mahalle Başkanları ile Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.  Programda AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen slayt gösterimi sergilendi.

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Muharrem Balık, “Teşkilat ve delege istişare buluşması için bir araya geldik. Tüm dava arkadaşlarıma toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu selamlama konuşması yaparak, “8 ay önce görev tarafımıza tebliğ edildikten sonra durmak yok, yola devam dedik ve sorumluluğumuzu yerine getirmede gayret gösterdik. Hızlı bir şekilde teşkilatlanmamızı oluşturduk” dedi. Cumartesi günü yapılacak olan kongre hakkında da bilgi veren Eminmollaoğlu, “Allah, mahalle teşkilatlarımızdan yaptığı tüm programlar sebebiyle razı olsun. Çünkü arkadaşlarımız gece gündüz koşturdular. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi Ümraniyemizin mayası sağlam. Ümmetin ve dünyanın liderini hep birlikte karşılayacağız” dedi. Afrin’de, Türk ordusunun büyük bir başarı sağladığını söyleyen Eminmollaoğlu, “Şehit olan tüm kardeşlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şifalar diliyorum” dedi. Milli birlik ve beraberliğin önemine de değinen Eminmollaoğlu, “Biz gönüllü değiliz, biz görevliyiz. Bu sorumluluğu aldıysak bunun gereğini yapmak zorundayız. Hafta sonu yapılacak olan kongrenin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen belediye başkanımıza teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Allah’ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Yaşantımızın, ömrümüzün sebebi ve hikmeti; Allah’a kul olmaktır. Resulüne ümmet olmaktır. Değerli kardeşlerim, yeni bir düğün gününün daha evvelindeyiz. Bizim için kongreler düğün günüdür. Elhamdülillah Ümraniyemiz tazelenerek yepyeni dipdiri olmuştur. AK Partili olmak demek; mayası sağlam olmak demektir, memleket sevdalısı olmak demektir. Bugün ne güzel bütün ilçe teşkilatımızla bizi biz yapan bütün unsurlarımızla yeni bir kongrenin eşiğindeyiz. Bu yeni kongre tazelenmemizin ispatıdır.  Türkiye Cumhuriyetinin tarihinde böylesine kongreler hiç görmedik. Cumhurbaşkanımızın gittiği her salonda miting olmadığı halde görkemli tabloların oluştuğunu görüyoruz” dedi.

Başkan Hasan Can, “Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi Ümraniyenin mayası sağlam. Bu sebeple bu övgünün hakkını Cumartesi günü düzenlenecek olan kongrede en iyi şekilde vereceğimizden kuşkum yok” dedi. Afrin’de savaşan bütün kahramanlarımızın Rabbim yardımcısı olsun diyen Başkan Hasan Can, “Allah, şehitlerimize rahmet, gazilerimize şifalar ihsan eylesin” diyerek konuşmasını bitirdi.

Programın sonunda Başkan Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Mahalle Yönetim Kurulu üyeleriyle hatıra fotoğrafı çekildi.

Tarih : 29 Mart 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari