PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, AK Parti Eski ve Hala Görev Yapmakta Olan Meclis Üyeleri ile Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can, AK Parti Eski ve Hala Görev Yapmakta Olan Meclis Üyeleri ile Bir Araya Geldi
Başkan Hasan Can, Ümraniye’de bugüne kadar görev yapan AK Partili eski ve halen görev yapmakta olan belediye meclis üyeleriyle, Ümraniye Belediyesi Tantavi Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi.

Başkan Hasan Can, Ümraniye’de bugüne kadar görev yapan AK Partili eski ve halen görev yapmakta olan belediye meclis üyeleriyle, Ümraniye Belediyesi Tantavi Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi.

Düzenlenen istişare toplantısına Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, Ümraniye Belediye eski ve hala görevini yapmakta olan belediye meclis üyeleri katıldı.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu yaptığı konuşmada, “24 Haziran seçimi, Türkiye Cumhuriyetinin en önemli seçimidir. Değişime gidiyoruz. İşlerin daha hızlı yürümesi ve kararların daha hızlı alınması açısında bu seçim önemli. İnşallah 25 Haziran’da Türkiye Cumhurbaşkanlığı Sistemiyle uyanacak. Sizler AK Parti’ye gönül vermiş insanlarsınız. Ümraniye, Türkiye’de tüm ilçeler arasında seçime en hazır ilçe” dedi. Av. Mahmut Eminmollaoğlu, “Belediye Başkanımızla birlikte sabahları kahvaltı programında, gündüz hasta ve yaşlı ziyaretlerimizde vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz” dedi. “İlçe binamız SKM binası olacak ve ana noktalarda seçim irtibat noktası olacak” diyerek konuşmasına devam eden Eminmollaoğlu, “35 mahallede bulunan mahalle teşkilatlarımız da küçük çaplı SKM olacak” diyerek tüm katılımcılara teşekkür etti.

Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Türkiye, yeni bir döneme giriyor. İnşallah bu seçimden yüzümüzün akıyla çıkacağız. İnanıyorum ki; Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nden sonra millete hizmet noktasında ayak bağı olan bürokratlar tarihe karışacak. Çünkü Türkiye kabuk değiştirecek. Bizler algı operasyonlarına karşı sağlam durmalıyız” dedi. “Belediyemizin 14 yıldan beri yaptığı ortadadır” diyen Başkan Hasan Can, “3200 sokaktaki bütün eksiklikleri, problemleri fotoğraf çekerek tespit ettik ve bu fotoğraflar sayesinde de sorunları çözüyoruz. Ayrıca her 3 kapıyı çalıp, mahallenizde yardıma muhtaç biri var mı? diyede soruyoruz” dedi. Ümraniye’deki 255 bin hanenin kapıları çalınıyor. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Hepinize teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını bitirdi.

Konuşmaların ardından Ümraniye’de bugüne kadar görev yapan AK Partili eski ve halen görev yapmakta olan meclis üyeleri görüş ve önerilerini dile getirerek, dilek ve temennide bulundu. Program çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

 

Tarih : 14 Mayıs 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari