PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na Katıldı Başkan Hasan Can, AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na Katıldı
Başkan Hasan Can, Başbakanımız Binali Yıldırım’ın da katıldığı AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Başkan Hasan Can, Başbakanımız Binali Yıldırım’ın  da katıldığı AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can,  AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için Antalya’ya gitti. Toplantıya  Başbakanımız Binali Yıldırım’ın yanı sıra; Bakanlar, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya ile Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Belediye Başkanları katıldı.

Antalya’da, “Kutlu Yürüyüş Yolunda Şehir Şehir Kalkınma” sloganıyla düzenlenen  toplantıların üç gün süreceği belirtildi. Toplantıda Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Küçükkapdan da Başkan Hasan Can’a eşlik etti.

 

 

Tarih : 11 Şubat 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari