PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, 15 Temmuz Gazisi Mehmet Yaman’ı Ziyaret Etti Başkan Hasan Can, 15 Temmuz Gazisi Mehmet Yaman'ı Ziyaret Etti
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 15 Temmuz Darbe Girişimi esnasında kahramanca gazi olan Ümraniyeli Mehmet Yaman’ı; tedavisinin devam ettiği Amerikan Hastanesi’nde ziyaret etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 15 Temmuz Darbe Girişimi esnasında kahramanca gazi olan Ümraniyeli Mehmet Yaman’ı; tedavisinin devam ettiği Amerikan Hastanesi’nde ziyaret etti.

Gaziler, gazi aileleri ve şehit ailelerinin her zaman yanında ve destekçisi olan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 15 Temmuz Gazisi Mehmet Yaman’ı ziyaret ederek şifalar diledi. Ziyarette AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu ve Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş da bulundu.

Gazi Mehmet Yaman’ın sağlık durumuyla alakalı doktorundan da bilgi alan Başkan Hasan Can, 15 Temmuz Gazisi Mehmet Yaman ile tüm gazilere şifa ve şehitlere Allah’tan rahmet dileyerek, “Sizler milletimizin bağrına saplanmak istenen hançeri engellediniz. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Tarih : 13 Kasım 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari