PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, 15 Temmuz Gazisi Hüseyin Erdoğan’ı Evinde Ziyaret Etti Başkan Hasan Can, 15 Temmuz Gazisi Hüseyin Erdoğan'ı Evinde Ziyaret Etti
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 15 Temmuz Darbe Girişimi esnasında kahramanca sokağa çıkarak gazi olan Ümraniyeli Hüseyin Erdoğan’ı evinde ziyaret etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 15 Temmuz Darbe Girişimi esnasında kahramanca sokağa çıkarak gazi olan Ümraniyeli Hüseyin Erdoğan’ı evinde ziyaret etti.

İlçedeki şehit aileleri, gaziler ve gazi ailelerinin her zaman yanında olan ve onlarla sık sık bir araya gelen Başkan Hasan Can, 15 Temmuz Darbe Girişimi esnasında kahramanca sokağa çıkarak gazi olan Hüseyin Erdoğan’ı evinde ziyaret etti. Ziyarette Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı İmdat Köseoğlu ve AK Parti Ümraniye Hekimbaşı Mahalle Başkanı Mustafa Değirmenci bulundu.

Gazi ve ailesiyle sohbet eden Başkan Hasan Can; “Rabbim, milletimizin bağrına saplanmak istenen hançeri engelleyen siz kahramanlarımızdan razı olsun. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet ve gazilerimize şifa diliyorum” dedi.

 

Tarih : 07 Kasım 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari