PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, 15 Temmuz Gazisi Ersin Öztürk’ü Evinde Ziyaret Etti  Başkan Hasan Can, 15 Temmuz Gazisi Ersin Öztürk'ü Evinde Ziyaret Etti
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 15 Temmuz Darbe Girişimi esnasında darbecilere kahramanca direnirken gazi olan Ümraniyeli Ersin Öztürk’ü evinde ziyaret etti.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, 15 Temmuz Darbe Girişimi esnasında darbecilere kahramanca direnirken gazi olan Ümraniyeli Ersin Öztürk’ü evinde ziyaret etti.

İlçedeki şehit aileleri, gaziler ve gazi ailelerinin her zaman yanında olan Başkan Hasan Can, 15 Temmuz Darbe Girişimi esnasında darbecilere kahramanca direnirken gazi olan Ersin Öztürk’ü evinde ziyaret etti. Ziyarette Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş ve AK Parti Esenkent Mahalle Yönetiminden Sabri Akdeniz bulundu.

Gazi ve ailesiyle sohbet edip, çocuklarıyla da yakından ilgilenen Başkan Hasan Can; 15 Temmuz Gazisi Ersin Öztürk ile tüm gazilere şifa ve şehitlere Allah’tan rahmet dileyerek, “Sizler milletimizin bağrına saplanmak istenen hançeri engellediniz. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Tarih : 14 Kasım 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari