PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Akademi Nisa’nın Bu Haftaki Konuğu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Av. Özlem Zengin’di Akademi Nisa'nın Bu Haftaki Konuğu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Av. Özlem Zengin'di
Ümraniye Belediyesinin paket eğitim programlarından Akademi Nisa’nın bu haftaki semineri Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Av. Özlem Zengin’in anlatısıyla gerçekleşti.

Ümraniye Belediyesinin paket eğitim programlarından Akademi Nisa’nın bu haftaki semineri Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Av. Özlem Zengin’in anlatısıyla gerçekleşti.

Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen etkinliğe, Akademi Nisa öğrencisi hanımlar katıldı.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Av. Özlem Zengin, kadının toplumsal rolünü ve siyasette kadın konusunu kendi tecrübeleri üzerinden paylaşımlar yaparak anlattı. Kadınların toplumsal hayatta daha aktif olabilmek adına neler yapması gerektiğini ve çalışmanın, emeğin önemini anlattı. Kadınların siyasette var olabilmesi ve kendisini geliştirebilmesi için gereken yöntemlerle ilgili tavsiyelerde bulunan Zengin; teşkilatlarda gençlerin çoğalmasının, yarını inşa edecek olan genç nüfusun siyasette de artış göstermesinin önemli olduğunu vurguladı. Türkiye’de kadının siyasetteki yeri, İslam Dünyasında kadın siyasetçilerin konumu, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın toplumsal ve siyasi hayatta kadına verdiği değer, kadının siyasete katabilecekleri gibi konuların konuşulduğu seminer; Zengin’in hanımların sorularını yanıtlamasının ardından program son buldu.

Programın sonunda; Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın Eşi Saliha Can; AK Parti Ümraniye Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Türkân Öztürk ve Sibel Şenocak ile Ümraniye Belediye Birim Müdürleri, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Av. Özlem Zengin’i belediye binasında ağırladı.

Tarih : 02 Nisan 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari