PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, Başkan Hasan Can ile AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu’ndan, Bitlis İli Hizan İlçesi Ekinli Köyü Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğine Ziyaret  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, Başkan Hasan Can ile AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu'ndan, Bitlis İli Hizan İlçesi Ekinli Köyü Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğine Ziyaret
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ile AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Bitlis İli Hizan İlçesi Ekinli Köyü Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğini ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ile AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Bitlis İli Hizan İlçesi Ekinli Köyü Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğini ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz ile Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Nahir Türe, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Maliki Ejder Batur ve Mesut Özdemir, Ümraniye Bitlis Hizan Ekinli Köyü Dernek Başkanı Sinan Aslan, Yönetim Kurulu Üyeleri ile hemşehriler katıldı.

Bitlis İli Hizan İlçesi Ekinli Köyü Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğinde hemşehriler ile bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, istikrar ve hızlı büyüme için 24 Haziran Seçimlerinin önemli olduğunu dile getirerek, seçimin tüm Türkiye’ye hayırlar getirmesi temennisinde bulundular.

Tarih : 22 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari