PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu Şehit ve Gazi Aileleriyle Bir Araya Geldi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu Şehit ve Gazi Aileleriyle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Kaymakamlığı, 15 Temmuz Demokrasi Zaferinin 2. Yıl dönümü münasebetiyle Belediye Nikâh Sarayı’nda Şehit ve Gazi aileleri için bir program düzenledi. Programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu da katıldı.

Ümraniye Belediyesi ve Ümraniye Kaymakamlığı, 15 Temmuz Demokrasi Zaferinin 2. Yıl dönümü münasebetiyle Belediye Nikâh Sarayı’nda Şehit ve Gazi aileleri için bir program düzenledi. Programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu da katıldı.

Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda düzenlenen programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye İlçe Kaymakamı Suat Dervişoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, MHP İlçe Başkanı Adnan Çakır, Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır, Ak Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya, Ümraniye İlçe Sosyal Hizmetler Müdürü Süleyman Ayan, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, muhtarlar, belediye birim müdürleri, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

Program öncesi Başkan Hasan Can A Haber ve 24 TV’nin canlı yayın konuğu olarak düzenlenen program hakkında bilgi verdi.

15 Temmuz; Türkiye’nin son yıllarda çektiği en büyük sıkıntılardan biri olduğunu söyleyerek konuşmalarına başlayan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can Başkan Hasan Can, “Değerli kardeşlerim 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünün 2. yıl dönümündeyiz. 15 Temmuz; son yıllarda bu memleketin gördüğü en büyük sıkıntılardan birisiydi. Geçmişte kahramanlarımız var olduysa Çanakkale’de ve İstiklal muharebesinde kahramanlarımız göğsünü nasıl siper ettiyse 15 Temmuzda da milletimiz aynı kahramanlıkla göğsünü siper etti. Allah bir daha bu memleketi yıkmak isteyenlere fırsat vermesin. Rabbim bütün şehitlerimizi rahmetiyle muamele eylesin, gazilerimize ise acil şifalar ihsan eylesin. Rabbim şehitlerimizin şefaatine her birimizi nail eylesin” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Ümraniye İlçe Kaymakamı Suat Dervişoğlu ise “15 Temmuz’da kahraman milletimiz, hain alçaklara karşı dimdik durarak vatanına sahip çıktı. Rabbim şehitlerime rahmet, gazilerimize şifalar ihsan eylesin” dedi.

Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak konuşmalarına başlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş da "15 Temmuz; milletimizin geçmiş tarihlerde olduğu gibi kahramanlığını bir kez daha sergilediği bir gündür. Yeryüzünde böyle bir millet yoktur. Rabbimize sonsuz şükürler olsun bizi böyle bir milletin ferdi yaptığı için. Millet olma özelliğimizi koruyabilirsek, hiç kimse ne bayrağımızı indirebilir, ne ezanımızı susturabilir ne de vatanımız bölebilir. Allah birlik beraberliğimizi daim eylesin, Şehitlerimize rahmet gazilerimize şifalar ihsan eylesin" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Tarih : 14 Temmuz 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari