PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ve Başkan Hasan Can İle AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı’nın İstişare Toplantısına Katıldı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ve Başkan Hasan Can İle AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı'nın İstişare Toplantısına Katıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile Başkan Hasan Can Necip Fazıl Halil İbrahim Aşevi Sosyal Tesiste sahur programında AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı’nın İstişare ve Değerlendirme Toplantısına katılarak teşkilat mensuplarıyla sahurda bir araya geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile Başkan Hasan Can Necip Fazıl Halil İbrahim Aşevi Sosyal Tesiste sahur programında AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı’nın İstişare ve Değerlendirme Toplantısına katılarak teşkilat mensuplarıyla sahurda bir araya geldi.

Gündem ve teşkilat çalışmalarının değerlendirildiği ve istişare edildiği toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı ve yönetimi, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya ve yönetimi, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, mahalle başkanları ve çok sayıda teşkilat mensupları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu yaparak,  AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatının yaptığı çalışmalardan bahsetti. Ana kademe kadın Kolları ve gençlik Kolları ile birlikte koordineli çalıştıklarını ifade eden Eminmollaoğlu 24 Haziran seçimlerinin öneminden bahsederek konuşmasını sonlandırdı.

Toplantı programında bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Şuan Ümraniye Teşkilatı ve Ümraniye Belediyesiyle güzel bir atmosferin içerisindeyiz. Çalışmalarımız çok şükür heyecanlı ve özverili bir şekilde ilerliyor. Sefer bizden zafer Allah’tandır. Bu kadro kurulduğundan beri sanki hep seçim varmış gibi gayretli bir şekilde çalışıyor” dedi. Ümraniye Belediyesi olarak kurulan ekiplerle ilçedeki her hanenin kapısını çaldıklarını ifade eden Başkan Hasan Can daha sonra ilçeye yapmış oldukları hizmetlerden ve kalıcı eserlerden bahsetti. 2B imar planına da değinen Başkan Hasan Can son olarak 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatarak konuşmasını sonlandırdı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ise “Tüm teşkilat mensubu kardeşlerimi kutluyorum. Seçime çok az vakit kaldı. Sizler hep birlikte sağlam bir şekilde çalışıyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun” dedi. Ak Partinin yapmış olduğu Hizmetleri anlatarak konuşmasını sürdüren Milletvekili Mustafa Ataş, 24 Haziran seçimlerinin öneminden bahsetti. Ardından diğer ilçe teşkilatları içerisinde Ümraniye teşkilatının en başarılı olduğunu ifade ederek konuşmasını sonlandırdı.

Programın sonunda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile Başkan Hasan Can, Ümraniye Belediyesi tarafından yaptırılan Necip Fazıl Sosyal Marketi gezdi.  Sosyal Belediyecilik alanında birçok önemli projeyi hayata geçirdiklerini söyleyen ve Ümraniye’de aç ve açıkta kimsenin kalmadığını ifade eden Başkan Hasan Can, geçtiğimiz günlerde İstiklal Mahallesi’nde yapılan İstiklal Mahallesi Sosyal Market ve Spor Tesisi hakkında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş’a bilgi vererek 4. Sosyal Marketin en kısa sürede yapılacağını da sözlerine ekledi.

Tarih : 09 Haziran 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari