PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
15 Temmuz Millî Birlik Günü İçin Binlerce Ümraniyeli 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne Akın Etti 15 Temmuz Millî Birlik Günü İçin Binlerce Ümraniyeli 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne Akın Etti
Binlerce Ümraniyeli Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde başlatılan Millî Birlik ve Demokrasi Programı İçin Ümraniye'den 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne yürüdü.

Binlerce Ümraniyeli Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde başlatılan Millî Birlik ve Demokrasi Programı İçin Ümraniye'den 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne yürüdü.

Türkiye'nin milli birlik ve beraberliğini hedef alan Fetullahçı Terör Örgütü'nün ( FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişiminin 1. yıldönümünde,  vatandaşlar Türk bayraklarıyla cadde ve sokaklara çıkıp meydanları doldurdu. Binlerce Ümraniyeli, Ümraniye Santral  Meydanı'nda buluşarak, Cumhurbaşkanımızın önderliğinde başlatılan Millî Birlik ve Demokrasi Yürüyüşüne katıldı.

Millî Birlik ve Demokrasi Yürüyüşü Cumhurbaşkanımızın ikamet ettiği evi Kısıklı’dan 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne kadar yapıldı.

Milyonların akın ettiği 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Gününe Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da katıldı.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde düzenlenen program mehter takımının gösterisi ile başladı. Ardından Cumhurbaşkanımız şehit yakınları ve gazilerle 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne geldi. Program Kur’an tilaveti ve toplu duanın yapılmasıyla devam etti. Daha sonra 15 Temmuz belgeselinin gösterimi sergilendi.

Konuşmaların ardından 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde 250 şehidimizin ismi okunarak saygı ışıkları yakıldı. Daha sonra Cumhurbaşkanımız 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde Şehitler Makamı’nın açılışını yaptı.

Türkiye'de selaların okunması ve akabinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısıyla saat 00.13'te demokrasi nöbeti başladı.

Tarih : 15 Temmuz 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari