PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Eyüb Erkovan
Eyüb Erkovan
Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Üyesi
Eyüb Erkovan

1984 yılında Üsküdar’da dünyaya geldi, Aslen Bayburtludur, İlkokul eğitimini Mustafa Noyan İlkokulunda Ortaokul ve Lise Eğitimimi Üsküdar İmam Hatip ardından Esatpaşa İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Eğitim Hayatına Anadolu Üniversitesi Marka İletişimi Bölümünde devam etmektedir.


Ak Parti Ümraniye Gençlik Kolları Teşkilat Komisyonu Üyesi-Yönetim Kurulu Üyesi-Lise Teşkilat Başkanlığı-Genç Akademi Derneği Başkanlığı ardından Ak Parti SKM Gençlik Komisyonu Başkanlığı ve Ana kademe Teşkilat Komisyonunda görev aldı. 
Okul dönemi boyunca Milli Gençlik Vakfı Bünyesinde aktif olarak yer aldı,  2015 Yılından itibaren 3 yıl Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ümraniye İlçe Temsilciliğini yaptı,  Türkiye Gençlik Vakfı İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi 1. Bölge Sorumlusu olarak göreve devam etmektedir.


İş hayatına Özel bir firmada satış ve Pazarlama Müdürlüğü yaptı, 2015 Yılından itibaren müteşebbis olarak devam etmektedir. MÜSİAD Üyesi, İHH ve KIZILAY gönüllüsü olarak faaliyetlerde bulunmaktadır. Az düzeyde İngilizce, Arapça bilmekte, Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari