PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Yenilenen Dudullu Spor Tesisleri'nin Açılışı Yapıldı
Haberler.com - 02 Eylül 2018

Yenilenen Dudullu Spor Tesisleri’nin açılışını yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Gençleri sosyalleştiren kulüpler desteklenmeli. Spor, çocukları hem kötü alışkanlıklardan koruyor, hem de bedenen ve zihnen daha sağlıklı olmaya yönlendiriyor.

 

 

Yenilenen Dududllu Spor Tesisleri'nin açılışını yapan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, "Gençleri sosyalleştiren kulüpler desteklenmeli. Spor, çocukları hem kötü alışkanlıklardan koruyor, hem de bedenen ve zihnen daha sağlıklı olmaya yönlendiriyor. Onun için gençlere, 'Spor yapın' diyorum" dedi.

Ümraniye Belediyesi tarafından yenilenen Dudullu Spor Tesisleri'nde 2018/2019 Futbol Sezonu açılışı ile Yaz Futbol Okulu kapanış töreni gerçekleştirildi. Törene, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Dudulluspor Derneği Başkanı Ali Yazlı ile futbolcular ve çok sayıda vatandaş katıldı.

"Gençleri sosyalleştiren kulüpler desteklenmeli"

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Biz hem Dudulluspor'a hem de Ümraniye'deki diğer amatör ve profesyonel kulüplerimize, gençlerimize elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Çünkü bu spor kulüpleri sadece sahada oynayan 11 kişi değil, o 11 kişinin arkasında birçok dalda yarışan gençler var. Okulları var, okullarda spor eğitimi alan gençler var. Kötü alışkanlıklardan ve disiplinsiz hayattan gençleri uzaklaştırıp, disiplinli bir hayata alıştıran, sosyalleştiren ve zihnen, bedenen gençleri sağlıklı hale getiren bu kulüplerin desteklenmesi lazım" dedi.

 

Kaynak : haberler.comhttps://www.haberler.com/yenilenen-dudullu-spor-tesisleri-nin-acilisi-11197950-haberi/

T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari