PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Seçim Kampanyasına Destek
Haberler.com - 01 Haziran 2018

–Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve beraberindeki AK Partililer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek amacıyla bağış yaptı.

 

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve beraberindeki AK Partililer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek amacıyla bağış yaptı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti ilçe teşkilatı ve beraberindeki partililer, Ziraat Bankasışubesinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek amacıyla banka hesabına para yatırdı.

"ÖNEMLİ OLAN YANINDA OLDUĞUMUZU GÖSTERMEKTİR"

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanımızın seçim kampanyası, milletin güçlü bir şekilde yolda yürümesi için elzem olan bir kampanya. Bir seçime gidiyoruz. Bütün cumhurbaşkanı adaylarının sevenleri ona maddi yardım sağlarlar. Biz de teşkilat olarak, Cumhurbaşkanımızın seçim kampanyasına katkı sunmak amacıyla geldik. Kimin neye gücü yeterse. Önemli olan miktar değil, kampanyanın yanında olduğumuzu göstermektir. Milletin hizmetine adeta canını koymuş bir liderin, yürüyüşünde ona yol arkadaşı olmaktır. Biz de çam sakızı çoban armağanı katkımızı sunacağız. Hayırlı olsun" dedi.

 

T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari