PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye'de Bin 500 Çocuk İçin Sünnet Şöleni Düzenlendi
Haberler.com - 21 Temmuz 2018

Ümraniye'de bin 500 çocuk için santral metro durağında sünnet şöleni yapıldı. Sünnet şöleninde konuşan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, 'Bugün bin 222 tane çocuğumuz sünnet oldu, onun için özel bir gün' dedi.

BİN 500 ÇOCUK İÇİN SÜNNET TÖRENİ
ÜMRANİYE'DE sünnet olan bin 500'e yakın çocuk için sünnet şöleni düzenlendi. Santral metro durağında gerçekleştirilen şölende sünnet olan çocuklar için birbirinden farklı etkinlikler de yer aldı.
Ümraniye santral metro durağında, bin 500'e yakın çocuk için palyaço gösterilerinden Hacivat Karagöz gösterisine, kadar birbirinden güzel etkinliklerin yer aldığı büyük bir sünnet şölenidüzenlendi. Kuran tilavetiyle başlayan programda çocuklara birçok ikramda bulunuldu.

SÜNNET ÇOCUKLARI TEŞEKKÜR ETTİ
Şölene Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir'in yanı sıra, aileleriyle birlikte gelen sünnet çocukları katıldı. Ümraniye Belediyesi tarafından sünnet ettirilen çocuklar aileleri etkinliğe katılmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

'BUGÜN BİN 222 TANE ÇOCUĞUMUZ SÜNNET OLDU'
Programda bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, 'Bugün bin 222 tane çocuğumuz sünnet oldu, onun için özel bir gün. Bugün sünnet düğünlerini birlikte yapıyoruz. Bunu Ümraniye Belediyesi olarak bir şölene dönüştürmenin mutluluğunu siz anne ve babalarıyla birlikte yaşıyoruz'dedi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Santral Etkinlik Alanında düzenlenen sünnet şöleninde doyasıya eğlenen çocuklara, belediye tarafından çeşitli hediyeler verildi.
Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan şölende, daha sonra Ümraniye Belediyesi Mehter Takımı sahne aldı. Ardından Goncagül ilahi grubu, ilahiler sunduğu programın ardından, çocuklara Karagöz-Hacivat gösterisi sunarak, eğlenceli anlar yaşattı.
Programın sonunda Ümraniye Belediyesi tarafından sünnet ettirilen çocuklara, Belediyenin kurduğu stantlarda bugünün hatırası olarak kol saati hediye edildi.

 

Kaynak: Haberler.com - Haberler.com

T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari