PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Ümraniye Belediyesi'nden Öğrencilere Karne Hediyesi
Milliyet.com.tr - 16 Ocak 2018

IHA

Ümraniye Belediyesi, öğrencilerin yarıyıl tatilini en iyi şekilde değerlendirmesi için her yıl olduğu gibi bu yılda zengin bir program hazırladı. Birbirinden özel animasyon ve tiyatrolar Ümraniye Belediyesi kültür merkezlerinde gerçekleşecek.
Ümraniye Belediyesinin, animasyon filmleri ve çocuk tiyatrolarının yer aldığı, kültür merkezlerindeki etkinliklerine her geçen yıl ilgi artıyor. Eğitim öğretim yılının yarıyıl tatiline girmesiyle beraber binlerce öğrenci, okul sıralarının yorgunluğunuÜmraniye Belediyesinin kültür sanat etkinlikleri kapsamında organize ettiği birbirinden özel animasyon ve tiyatro etkinlikleriyle atacak.
Ümraniye Belediyesinin kültür sanat etkinlikleri, bu yarıyıl tatilinde de öğrencilerin odak merkezi olmaya hazırlanıyor. Yarıyıl tatilini, değerlendirmek isteyen çocuklar, etkinliklere katılarak bilgi, düşünce ve hayal dünyasını geliştirirken, büyüklerin de çocukların eğlencelerine ortak olmaları bekleniyor. 5-12 yaş grubu çocuklar, 22 Ocak- 2 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinliklere katılabilecek

 

 

T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari