PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Kurbanların Gelmesiyle Hazırlıklar Tamamlandı
Haberler.com - 06 Ağustos 2018

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmesi amacıyla çeşitli tedbirler alan Ümraniye Belediyesi, belirlenen kurban satış ve kesim alanlarında gerekli önlemleri aldı.

 

 

Ümraniye Belediyesi, bu yıl da yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmesi amacıyla tüm tedbirleri aldı. Ümraniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, 21-24 Ağustos tarihleri arasında idrak edilecek olan Kurban Bayramında, Ümraniyelilerin sağlıklı bir ortamda Kurban ibadetlerini yerine getirebilmeleri için gerekli önlemleri aldı. Ayrıca Ümraniye Belediyesine bağlı Çözüm Merkezi Bayram'da da 7/24 çalışacak. Çağrı Merkezi ile de, Bayram boyunca Ümraniyelilerin dilek, talep ve şikayetlerini almaya devam edecek.

Kurban satış yerlerinde vatandaşların ve satış yapan kişilerin sosyal ihtiyaçlarını dikkate alan belediye, kurban satış ve kesim yerlerinde, güvenliğin üst düzeyde sağlanması amacıyla zabıta ekiplerini görevlendirerek, "Kurban Denetim Birimi" oluşturdu. Ümraniye Zabıta ekipleri, özellikle Arefe ve Bayram günlerinde çeşitli cadde ve sokaklarda trafik akışını sağlamak için de hazırlıklarını tamamladı.

 

Kaynak : haberler.comhttps://www.haberler.com/kurbanlarin-gelmesiyle-hazirliklar-tamamlandi-11119922-haberi/

T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari