PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Cumhurbaşkanı Erdoğan Fransa’ya seslendi: Türkiye'nin niyeti işgal değil
Akşam.com.tr - 31 Mart 2018

Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütüne destek vererek Türkiye’ye arabuluculuk teklif eden Fransa’ya Ümraniye İlçe Kongresi'nde tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'nin bu tür operasyonlarının niyeti işgal değil, Fransa burayı iyi dinle! Bölgeyi eli kanlı çetelerden kurtarmaktır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütüne destek vererek Türkiye’ye arabuluculuk teklif eden Fransa’ya Ümraniye İlçe Kongresi'nde tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'nin bu tür operasyonlarının niyeti işgal değil, Fransa burayı iyi dinle! Bölgeyi eli kanlı çetelerden kurtarmaktır

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Siz NATO'da beraber olan ortağınızla değil de terör örgütleriyle beraber hareket ediyorsanız, buyurun devam edin. Siz Elysee Sarayı'nda teröristleri ağırlayabilirsiniz. Bir başkası da zaten Almanya'da, o da bakıyorsun sarayda ağırlama yapıyor, mahkumiyeti olduğu halde bunu yapıyor. Ne yaparsanız yapın. Biz hukuktan ayrılmadan, bu ülkede şehitlerimizin hukukunu sonuna kadar savunacağız ve bu ülkenin topraklarına roketlerle saldıranlara da bunun hesabını soracağız."

T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari