PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Çocuklara teknolojiyi sevdirecek otobüs yollarda
Star.com.tr - 24 Nisan 2018

Çocuklara teknolojiyi sevdirecek otobüs yollarda Türkiye'de ilk defa hizmete giren ve İstanbul'un ilçeleri başta olmak üzere ülkenin her köşesinde çocuklara teknolojiyi sevdirmek için hizmet verecek "STEAM (Bilim-Teknoloji-Mühendislik-Sanat-Matematik) ve Kodlama Eğitim Otobüsü" törenle açıldı.

Ümraniye Nurten Yıldırım Sancak Anaokulu'nda hizmete sunulan otobüste, aynı anda 20 okul öncesi ve 1. sınıf öğrencisi eğitim alabilecek.

Çocuklara teknolojiyi sevdirecek otobüs yollarda

Türkiye'de ilk defa hizmete giren ve İstanbul'un ilçeleri başta olmak üzere ülkenin her köşesinde çocuklara teknolojiyi sevdirmek için hizmet verecek "STEAM (Bilim-Teknoloji-Mühendislik-Sanat-Matematik) ve Kodlama Eğitim Otobüsü" törenle açıldı. Ümraniye Nurten Yıldırım Sancak Anaokulu'nda hizmete sunulan otobüste, aynı anda 20 okul öncesi ve 1. sınıf öğrencisi eğitim alabilecek.

Çocuklara teknolojiyi sevdirecek otobüs yollarda

Türkiye'de ilk defa hizmete giren ve İstanbul'un ilçeleri başta olmak üzere ülkenin her köşesinde çocuklara teknolojiyi sevdirmek için hizmet verecek "STEAM (Bilim-Teknoloji-Mühendislik-Sanat-Matematik) ve Kodlama Eğitim Otobüsü" törenle açıldı. Ümraniye Nurten Yıldırım Sancak Anaokulu'nda hizmete sunulan otobüste, aynı anda 20 okul öncesi ve 1. sınıf öğrencisi eğitim alabilecek. Ümraniye Belediyesi Mehter Takımı'nın gösterisine Anaokulu öğrencileri de ellerinde Türk bayraklarıyla eşlik etti.

 

Kaynak: Star.com.tr

T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari