PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Can, Tügva Kitap Kafe'nin Açılışını Yaptı
Milliyet.com.tr - 19 Ekim 2017

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ümraniye İlçe Temsilciliği Kitap Kafe’nin açılışını yaparak, "50. Perşembe Demi" programının konuğu oldu.
Ümraniye Belediyesinin Mehmet Akif Kültür Merkezi’nde yer tahsis ettiği ve destek verdiği TÜGVA Ümraniye İlçe Temsilciliği Kitap Kafe’nin açılışı, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve TÜGVA İstanbul Temsilcisi Fatih Coşar ile çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşti. Kurdele kesiminin ardından bir açıklama yapan Başkan Hasan Can, “TÜGVA’nın Ümraniye şubesine bir kitap kafe açıyoruz bugün. Gördüğünüz gibi kitap kafe, gençlerimizn kitapla buluşacakları, okuyacakları, arkadaşlarıyla sohbet edecekleri, sonuçta da bir ülkenin, bir vatanın, bir bayrağın, bir milletin ferdi olmanın hazzını ve lezzetini yaşayacakları güzel bir mekan. Hayırlı olsun. Milletleri millet yapan özellikler vardır. Siz ne kadar bilgi ve birikime sahip olursanız olun, gençlerinizi milli değerlerinizle, manevi değerlerinizle, geleneğiniz ve göreneğinizle hamur ederek yetiştirmezseniz geleceğinizi garanti altına alamazsınız. Okulda öğrendikleri bilgiler, tecrübeleri burada değişik dallarda faaliyet gösteren arkadaşlarıyla bir araya gelerek geleceğimizi inşa noktasında zihni melekelerini geliştirecekler” dedi.
Açılışın ardından Başkan Can, "50. Perşembe Demi" programının konuğu oldu. Başkan Hasan Can, burada vatandaşlara tecrübelerini aktardı.

 

T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari