PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Anadolu Yakası Belediye Başkanları Beykoz'da Buluştu
Milliyet.com.tr - 04 Ekim 2017

İSTANBUL (AA) - İstanbul Anadolu Yakası Belediye Başkanları Koordinasyon Toplantısı, Beykoz Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıda, belediye başkanları hizmetler ve projeler hakkında bilgi aktarıp, fikir alışverişinde bulundu. Belediyeler arasında iş birliği, koordinasyon ve yardımlaşmayı sağlamak üzere her ay yapılan toplantıda, kent hizmetlerine ortak akılla üretilen çözümler masaya yatırıldı.

Koordinasyon toplantısına, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'in yanı sıra AK Parti İl Yürütme Kurulu Üyesi ve Yerel Yönetimler Başkanı Ahmet Cin, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Habil Yazıcı katıldı. 

Belediye başkanlarının farklı belediye hizmetleri konusunda istişareler yaptığı, ortak sorunların ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantıda, aynı zamanda yerel yönetim alanındaki güncel gelişmeler de ele alındı.

T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari