PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Alemdağ Caddesi araç trafiğine kapatılıyor
Güneş.com - 26 Ocak 2018

İBB, Ümraniye'deki yayalaştırma projesi kapsamında Alemdağ Caddesi'nin Çarşı metro durağı ile Ümraniye metro durağı arasının 28 Ocak'tan itibaren araç trafiğine kapanacağını duyurdu.

Ümraniye Belediyesi’nden Önemli Duyuru! İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) kararına istinaden, Alemdağ Caddesi’nin “Metro Çarşı Durağı” ile “Metro Ümraniye Durağı” arasında kalan kısmı 28.01.2018 Pazar günü araç trafiğine kapatılıyor.

Ümraniye Belediyesi’nden Önemli Duyuru! İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) kararına istinaden, Alemdağ Caddesi’nin “Metro Çarşı Durağı” ile “Metro Ümraniye Durağı” arasında kalan kısmı 28.01.2018 Pazar günü araç trafiğine kapatılıyor.

Alınan UKOME kararı ile Alemdağ Caddesi’nin, “Metro Çarşı Durağı” (TRT Lojmanları) ile “Metro Ümraniye Durağı” (Eski Belediye Binası) arasında kalan kısmı için yayalaştırma projesinin çalışmalarına pazar günü başlanıyor. Ayrıca Üsküdar istikametine trafik akışı da Çavuşbaşı Caddesi’nden sağlanacak.

T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari