PROJELER
Çocuk ve Yetişkinlere Yönelik Psikolojik Danışmanlık Hizmeti Çocuk ve Yetişkinlere Yönelik Psikolojik Danışmanlık Hizmeti
Ümraniye Belediyesi’nin Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yürütülen Çocuk ve Yetişkinlere yönelik Psikolojik Danışmanlık hizmeti belirlenen 4 Kültür Merkezinde devam ediyor...

Ümraniye Belediyesi’nin Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yürütülen Çocuk ve Yetişkinlere yönelik Psikolojik Danışmanlık hizmeti belirlenen 4 Kültür Merkezinde devam ediyor.

Sosyal Belediyecilik anlayışı doğrultusunda sosyal yardımlarını sürdüren Ümraniye Belediyesi, maddi durumu iyi olmayan birçok ailenin yanında olmaya devam ediyor. 10 yıldır hayata geçirilen her hizmet ile Ümraniyelilerin memnuniyet derecesinin arttırılması ve daha kaliteli standartlarda hizmet almaları amaçlanıyor. Çalışmalarına aralıksız devam eden Ümraniye Belediyesi, bu kapsamda belirlenen 4 Kültür Merkezinde Ümraniyeli vatandaşlara ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti vermeye başladı. Hizmet kapsamında, 182 çocuk ve 110 yetişkine yönelik verilen psikolojik danışmanlık hizmeti 2 Psikolog gözetiminde yarım saatlik periyodlarla veriliyor.

DERDİNİZ DERDİMİZDİR

“Hizmette ve Kalitede Örnek Belediye Olmak” prensibi doğrultusunda, 2004 yılından itibaren tüm çalışmalarına büyük bir hassasiyetle devam eden Ümraniye Belediyesi, Ümraniyelilere Namık Kemal Kültür Merkezi, Mehmet Akif Kültür Merkezi, Necip Fazıl Kültür Merkezi ve Cemil Meriç Kültür Merkezi’nde, Çocuk ve Yetişkinlere Yönelik danışmanlık hizmeti veriyor.

Tarih : 30 Eylül 2014
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari