PROJELER
Ümraniye Belediyesi Geleneksel 3. Spor Oyunları Voleybol Müsabaka Sonuçları Ümraniye Belediyesi Geleneksel 3. Spor Oyunları Voleybol Müsabaka Sonuçları
Kurumlar ve Dernekler Arası Voleybol Müsabakaları Ümraniye Belediyesi Dudullu İmam Hatip Lisesi Spor Sona erdi.
ÜMRANİYE BELEDİYESİ GELENEKSEL 3. SPOR OYUNLARI
VOLEYBOL MÜSABAKALARI SONUÇLANDI. 
Kurumlar ve Dernekler Arası Voleybol Müsabakaları Ümraniye Belediyesi Dudullu İmam Hatip Lisesi Spor Sona erdi.
Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında Şampiyonluğu Milli Eğitimi çekişmeli ve zevkli bir müsabaka sonunda 3 - 1 yenen Anadolu Bölge İtfaiye aldı. İkinci ise Anadolu Bölge İtfaiye karşısında güzel bir oyun çıkarmasına rağmen yenilen Milli Eğitim Müdürlüğü oldu. Üçüncü, Mezarlıklar Müdürlüğünü 3 - 0 yenen Yamanspor, Dördüncü ise Mezarlıklar Müdürlüğü oldu.
FİNAL MAÇI SONUÇLAR
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ANADOLU BÖLGE İTFAİYE 1 3
                 
ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI SONUÇLAR
MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ ÜMRANİYE YAMANSPOR 0 3
                 
YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ SONUÇLAR
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜMRANİYE YAMANSPOR 3 1
MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ ANADOLU BÖLGE İTFAİYE 0 3
                 
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI SONUÇLARI SONUÇLAR
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜMRANİYE BELEDİYESİ 3 1
DSİ ANADOLU BÖLGE İTFAİYE 0 3
AYEDAŞ ÜMRANİYE YAMANSPOR 0 3
MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ ÜMRANİYE E TİPİ CEZAEVİSPOR 3 0
   
KURUMLAR ARASI A GRUBU VOLEYBOL TURNUVASI
GRUP MAÇLARI VE PUAN DURUMU
TAKIMLAR SONUÇLAR
MİLLİ EĞT. MÜDÜRLÜĞÜ İSPARK 3 0
DSİ MEZARLIKLAR MÜD. 2 3
MİLLİ EĞT. MÜDÜRLÜĞÜ MEZARLIKLAR MÜD. 3 0
İSPARK DSİ 0 3
MEZARLIKLAR MÜD. ÜMRANİYE T TİPİ CEZAEVİ MÜD. 3 0
MİLLİ EĞT. MÜDÜRLÜĞÜ ÜMRANİYE T TİPİ CEZAEVİ MÜD. 3 0
MEZARLIKLAR MÜD. İSPARK 3 0
İSPARK ÜMRANİYE T TİPİ CEZAEVİ MÜD. ?
MİLLİ EĞT. MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 3 0
PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G M A.SET V.SET P A.SET S. V.SET S.
MİLLİ EĞT. MÜDÜRLÜĞÜ 4 4 0 12 0 12 300 125
MEZARLIKLAR MÜD. 4 3 1 8 5 8 300 274
DSİ 4 2 2 8 6 7 312 280
ÜMRANİYE T TİPİ CEZAEVİ MÜD. 3 0 3 0 9 0 86 225
İSPARK 3 0 3 0 9 0 134 225
                 
KURUMLAR ARASI B GRUBU VOLEYBOL TURNUVASI
GRUP MAÇLARI VE PUAN DURUMU
TAKIMLAR SONUÇLAR
ANADOLU BÖLGE İTFAİYE TEİAŞ 3 0
ÜMRANİYE BELEDİYESİ AYEDAŞ 1 3
ANADOLU BÖLGE İTFAİYE AYEDAŞ 3 0
ANADOLU BÖLGE İTFAİYE ÜMRANİYE BELEDİYESİ 3 0
TEİAŞ AYEDAŞ 0 3
ÜMRANİYE BELEDİYESİ TEİAŞ 3 0
PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G M A.SET V.SET P A. SAYI V.SAYI
ANADOLU BÖLGE İTFAİYE 3 3 0 9 0 9 225 152
AYEDAŞ 3 2 1 9 4 6 233 195
ÜMRANİYEBELEDİYESİ 3 1 2 4 6 3 203 235
TEİAŞ 3 0 3 0 9 0 147 226
                 
KURUMLAR ARASI C GRUBU VOLEYBOL TURNUVASI
GRUP MAÇLARI VE PUAN DURUMU
TAKIMLAR SONUÇLAR
İŞKUR ÜMRANİYE DEVLET HASTANESİ 3 0
ÜMRANİYE DEVLET HASTANESİ ÜMRANİYE E TİPİ CEZAEVİSPOR 0 3
ÜMRANİYE YAMANSPOR ÜMRANİYE E TİPİ CEZAEVİSPOR 3 0
ÜMRANİYE DEVLET HASTANESİ ÜMRANİYE YAMANSPOR 0 3
İŞKUR ÜMRANİYE E TİPİ CEZAEVİSPOR 0 3
İŞKUR ÜMRANİYE YAMANSPOR(hükmen) 0 3
PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G M A.SET V.SET P A.SET S. V.SET S.
ÜMRANİYE YAMANSPOR 3 3 0 9 0 9 225 42
ÜMRANİYE E TİPİ CEZAEVİSPOR 3 2 1 6 3 6 192 132
İŞKUR 3 1 2 3 6 3 207 150
ÜMRANİYE DEVLET HASTANESİ 3 0 3 0 9 0 0 225
                 
Çift devreli lig usulü olarak yapılan Dernekler arası Voleybol turnuvası sona erdi.
Şile Yıldızın Şampiyon olduğu turnuvada Giresun ikinci oldu. Serhat İlleri üçüncü Bingöl ise turnuvayı dördüncü olarak bitirdi.
DERNEKLER ARASI VOLEYBOL TURNUVASI GRUP MAÇLARI VE PUAN DURUMU
TAKIMLAR SONUÇLAR
ŞİLE AĞVA  GİRESUN 3 0
SERHAT İLLERİ BİNGÖL(hükmen) 3 0
ŞİLE AĞVA SERHAT İLLERİ 3 0
GİRESUN BİNGÖL 3 0
ŞİLE AĞVA BİNGÖL(hükmen) 3 0
GİRESUN SERHAT İLLERİ 3 1
BİNGÖL SERHAT İLLERİ 0 3
GİRESUN ŞİLE AĞVA 0 3
SERHAT İLLERİ ŞİLE AĞVA 0 3
BİNGÖL GİRESUN(hükmen) 0 3
BİNGÖL(hükmen) ŞİLE AĞVA 0 3
SERHAT İLLERİ GİRESUN 0 3
PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G M A.SET V.SET P
ŞİLE AĞVA  6 6 0 18 0 18
GİRESUN 6 4 2 12 7 12
SERHAT İLLERİ 6 2 4 6 12 6
BİNGÖL 6 0 6 0 18 0
Tarih : 18 Nisan 2011
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari