PROJELER
Ümraniye Belediyesi Geleneksel 3. Spor Oyunları Futbol Turnuvası Ümraniye Belediyesi Geleneksel 3. Spor Oyunları Futbol Turnuvası
Kurum, dernek ve kulüpler arası kaynaşma ve dayanışmayı arttırmak ve ilgili birim mensuplarının aktivitelere katılmasına olanak sağlamak amacıyla 3.sünü düzenlediğimiz Ümraniye Belediyesi Geleneksel 3. Spor Oyunları Futbol Turnuvaları 50 takımın katılımıyla Hekimbaşı Spor Tesislerinde başladı.

Ümraniye Belediyesi Geleneksel 3. Spor Oyunları
Kurumlar, Dernekler Ve Kulüpler Arası Futbol Turnuvaları Hekimbaşı Spor Tesislerinde Devam Ediyor.

Kurum, dernek ve kulüpler arası kaynaşma ve dayanışmayı arttırmak ve ilgili birim mensuplarının aktivitelere katılmasına olanak sağlamak amacıyla 3.sunu düzenlediğimiz Ümraniye Belediyesi Geleneksel 3. Spor Oyunları Futbol Turnuvaları 50 takımın katılımıyla Hekimbaşı Spor Tesislerinde başladı.

Kurumlar arası müsabakalarda Final; Milli Eğitim Müdürlüğü ile İspark arasında oynanacak. Üçüncülük Maçı ise İtfaiye ile Ümraniye Belediyesi arasında yapılacaktır. Dernekler arası müsabakalarda ise bir takımın dışında yarı finalistler Bayburt, Ordu ve Giresun oldu.  Lig usulü oynanan Veteranlar arası müsabakalar ise sona erdi. 

Tüm kategorilerde Oynanan Müsabaka Sonuçları,
Puan Durumu ve Çeyrek Final Eşleşmeleri belli oldu.

 

YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ
TAKIMLAR TARİH  SAAT SONUÇLAR
ÜMRANİYE BELEDİYESİ - MİLLİ EĞİTİM MÜD. 06/05/ 2011 SALI 16.30 - 17:30 1 2
İSPARK - İTFAİYE " 17:45 - 18:45 2 1
                   
ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ
TAKIMLAR TARİH  SAAT SONUÇLAR
ÜMRANİYE BELEDİYESİ -MEZARLIKLAR MÜD. 06/05/ 2011 CUMA 16.30 - 17:30 5 1
MİLLİ EĞİTİM MÜD. - ÜMR. E TİPİ CEZA EVİ " 16.30 - 17:30 5 2
İTFAİYE - EMNİYET MÜD. " 17:45 - 18:45 4 1
İSPARK - AYEDAŞ " 17:45 - 18:45 12 1
         
İKİNCİ TUR EŞLEŞMELERİ
TAKIMLAR TARİH  SAAT SONUÇLAR
ÜMRANİYE BELEDİYESİ - DSİ 29/04/ 2011 CUMA 16.30 - 17:30 6 2
DEVLET HASTANESİ - MİLLİ EĞİTİM MÜD. " 16.30 - 17:30 0 4
İTFAİYE - PTT " 17:45 - 18:45 10 2
İSPARK - ÜMR. T TİPİ CEZA EVİ " 17:45 - 18:45 8 2
TAKIMLAR TARİH  SAAT SONUÇLAR
ADLİYE - AYEDAŞ 02/05/ 2011 PAZARTESİ 16.30 - 17:30 3 4
VERGİ DAİRESİ - EMNİYET MÜD. " 16.30 - 17:30 0 4
TEİAŞ - ÜMR. E TİPİ CEZA EVİ " 17:45 - 18:45 3 6
MEZARLIKLAR MÜD. - ÜMR. BELEDİYE MECLİSİ " 17:45 - 18:45 4 0
                   
 KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI
A GRUBU SONUÇLARI VE PUAN DURUMU
TAKIMLAR SONUÇLAR
AYEDAŞ PTT 10 6
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ÜMRANİYE ZABITA 8 3
ÜMRANİYE BELEDİYESİ AYEDAŞ 3 1
ÜMRANİYE ZABITA PTT 2 5
ÜMRANİYE ZABITA AYEDAŞ 0 3
ÜMRANİYE BELEDİYESİ PTT 6 4
PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
ÜMRANİYE BELEDİYESİ 3 3 0 0 17 8 9 9
AYEDAŞ 3 2 0 1 14 9 6 5
PTT 3 1 0 2 15 18 3 -3
ÜMRANİYE ZABITA 3 0 0 3 5 16 0 -11
                   
B GRUBU SONUÇLARI VE PUAN DURUMU
TAKIMLAR SONUÇLAR
İTFAİYE İŞKUR 21 1
TEİAŞ DSİ 2 0
TEİAŞ İTFAİYE 2 9
İŞKUR DSİ 2 3
İTFAİYE DSİ 8 1
İŞKUR TEİAŞ 0 3
PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
İTFAİYE 3 3 0 0 38 4 9 34
TEİAŞ 3 2 0 1 7 9 6 -2
DSİ 3 1 0 2 4 12 3 -8
İŞKUR 3 0 0 3 3 27 0 -24
C GRUBU SONUÇLARI VE PUAN DURUMU
TAKIMLAR SONUÇLAR
ÜMR. T TİPİ CEZA EVİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI 3 0
DEVLET HASTANESİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI 3 0
VERGİ DAİRESİ BAŞK. ÜMR. T TİPİ CEZA EVİ 5 3
VERGİ DAİRESİ BAŞK. ESNAF VE SANATKARLAR ODASI 3 0
DEVLET HASTANESİ ÜMR. T TİPİ CEZA EVİ 3 2
DEVLET HASTANESİ VERGİ DAİRESİ BAŞK. 3 0
PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
DEVLET HASTANESİ 3 3 0 0 9 2 9 7
VERGİ DAİRESİ BAŞK. 3 2 0 1 8 6 6 2
ÜMR. T TİPİ CEZA EVİ 3 1 0 2 8 8 3 0
ESNAF VE SANT. ODASI 3 0 0 2 0 6 0 -6
                   
D GRUBU SONUÇLARI VE PUAN DURUMU
TAKIMLAR SONUÇLAR
MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ ÜMR. E TİPİ CEZA EVİ 4 4
ÜMRANİYE MİLLİ EĞİTİM MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ 4 5
ÜMRANİYE MİLLİ EĞİTİM İSPARK 1 6
İSPARK ÜMR. E TİPİ CEZA EVİ 7 1
ÜMR. E TİPİ CEZA EVİ ÜMRANİYE MİLLİ EĞİTİM 2 3
İSPARK MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ 6 1
PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
İSPARK 3 3 0 0 19 3 9 16
MEZARLIKLAR MÜD. 3 1 1 1 8 12 4 -4
ÜMRANİYE MİLLİ EĞİTİM 3 1 0 2 6 11 3 -5
ÜMR. E TİPİ CEZA EVİ 3 0 1 2 7 14 1 -7
                   
E GRUBU SONUÇLARI VE PUAN DURUMU
TAKIMLAR SONUÇLAR
ÜMRANİYE BELEDİYE MECLİSİ ÜMRANİYE ASAYIŞ BÜRO 6 5
EMNİYET MÜD. ADLİYE 1 2
EMNİYET MÜD. ÜMRANİYE BELEDİYE MECLİSİ 7 0
ADLİYE ÜMRANİYE ASAYIŞ BÜRO 8 1
ÜMRANİYE BELEDİYE MECLİSİ ADLİYE 2 2
EMNİYET MÜD. ÜMRANİYE ASAYIŞ BÜRO 3 0
PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
ADLİYE 3 2 1 0 12 4 7 8
EMNİYET MÜD. 3 2 0 1 11 2 6 9
ÜMRANİYE BELEDİYE MECLİSİ 3 1 1 1 8 14 4 -6
ÜMRANİYE ASAYIŞ BÜRO 3 0 0 3 6 17 0 -17

 

YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ
TAKIMLAR TARİH  SAAT SONUÇLAR
ORDU  - GİRESUN        
BAYBURT  -  ?        
                   
ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ
TAKIMLAR TARİH  SAAT SONUÇLAR
ORDU - BOLU 09/05/ 2011 PAZARTESİ 19:30 - 20:30 8 3
GİRESUN - VAN " 19:30 - 20:30 8 5
KASTAMONU - " 20:30 - 21:30 ?
RİZE - BAYBURT " 20:30 - 21:30 5 7
                   
İKİNCİ TUR EŞLEŞMELERİ
TAKIMLAR TARİH  SAAT SONUÇLAR
BAYBURT - ERZURUM 29/04/ 2011 CUMA 19:30 - 20:30 4 3
SERHAT İLLERİ - YOZGAT " 19:30 - 20:30 ?
TUNCELİ - VAN " 20:30 - 21:30 8 9
ÇORUM - BOLU " 20:30 - 21:30 3 4
TAKIMLAR TARİH  SAAT SONUÇLAR
ORDU - RUMELİLER 02/05/ 2011 PAZARTESİ 16.30 - 17:30 9 0
GİRESUN - ŞİLE " 16.30 - 17:30 5 4
GÜMÜŞHANE - KASTAMONU " 17:45 - 18:45 3 5
RİZE - ÇANKIRI " 17:45 - 18:45 3 0
                   
DERNEKLER ARASI FUTBOL TURNUVASI
A GRUBU SONUÇLARI VE PUAN DURUMU
TAKIMLAR SONUÇLAR
KASTAMONU ORDU 3 8
SİNOP ERZURUM 0 6
ORDU ERZURUM 5 5
KASTAMONU SİNOP 6 2
KASTAMONU ERZURUM 2 3
ORDU SİNOP 5 1
PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
ORDU 3 2 1 0 18 9 7 9
ERZURUM 3 2 1 0 14 7 7 7
KASTAMONU 3 1 0 2 11 13 3 -2
SİNOP 3 0 0 3 3 17 0 -14
                   
B GRUBU SONUÇLARI VE PUAN DURUMU
TAKIMLAR SONUÇLAR
GİRESUN TUNCELİ 9 7
ÇANKIRI SIVAS 7 0
SIVAS GİRESUN 3 4
ÇANKIRI TUNCELİ 3 5
SIVAS TUNCELİ 1 12
ÇANKIRI GİRESUN 5 6
PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
GİRESUN 3 3 0 0 19 15 9 4
TUNCELİ 3 2 0 1 24 13 6 11
ÇANKIRI 3 1 0 2 15 11 3 4
SIVAS 3 0 0 3 4 23 0 -19
C GRUBU SONUÇLARI VE PUAN DURUMU
TAKIMLAR SONUÇLAR
RUMELİLER GÜMÜŞHANE 0 6
VAN DERNEKLER PLATFORMU 3 0
VAN RUMELİLER 4 4
GÜMÜŞHANE DERNEKLER PLATFORMU 3 0
RUMELİLER DERNEKLER PLATFORMU 3 0
VAN GÜMÜŞHANE ? ?
PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
GÜMÜŞHANE 3 3 0 0 14 4 6 10
VAN 3 1 1 1 11 9 4 2
RUMELİLER 3 1 1 1 7 10 4 -3
DERNEKLER PLATFORMU 3 0 0 3 0 9 0 -9
                   
D GRUBU SONUÇLARI VE PUAN DURUMU
TAKIMLAR SONUÇLAR
BİNGÖL ŞİLE 3 7
RİZE SERHAT İLLERİ 1 3
BİNGÖL RİZE 2 10
ŞİLE SERHAT İLLERİ 3 2
BİNGÖL SERHAT İLLERİ 0 3
ŞİLE RİZE 5 3
PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
RİZE 3 2 0 1 16 8 6 8
SERHAT İLLERİ 3 2 0 1 8 4 6 4
ŞİLE 3 2 0 1 13 10 6 3
BİNGÖL 3 0 0 3 5 20 0 -15
                   
E GRUBU SONUÇLARI VE PUAN DURUMU
TAKIMLAR SONUÇLAR
BAYBURT YOZGAT 4 2
BOLU ÇORUM 0 13
ÇORUM YOZGAT 1 9
BOLU BAYBURT 2 6
ÇORUM BAYBURT 0 6
BOLU YOZGAT 3 3
PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
BAYBURT 3 3 0 0 16 4 9 12
YOZGAT 3 1 1 1 14 8 4 6
ÇORUM 3 1 0 2 14 15 3 -1
BOLU 3 0 1 2 5 22 1 -17

 

VETERANLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI
A GRUBU SONUÇLARI VE PUAN DURUMU
TAKIMLAR SONUÇLAR
ÇAKMAKSPOR ÜMRANİYESPOR 10 3
ÜMRANİYE YAMANSPOR TRABZONSPOR 4 2
ÇAKMAKSPOR ÜMRANİYE YAMANSPOR 4 0
ÜMRANİYESPOR DUDULLUSPOR 3 5
ÜMRANİYE YAMANSPOR ÜMRANİYESPOR 2 10
TRABZONSPOR DUDULLUSPOR 3 1
ÜMRANİYE YAMANSPOR DUDULLUSPOR 1 5
TRABZONSPOR ÇAKMAKSPOR 1 6
DUDULLUSPOR ÇAKMAKSPOR 3 3
TRABZONSPOR ÜMRANİYESPOR 9 7
PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M A Y P AV
ÇAKMAKSPOR 4 3 1 0 23 7 10 16
DUDULLUSPOR 4 2 1 1 14 10 7 4
TRABZONSPOR 4 2 0 2 15 18 6 -3
ÜMRANİYESPOR 4 1 0 3 23 26 3 -3
ÜMRANİYE YAMANSPOR 4 1 0 3 7 21 3 -14
Tarih : 17 Mart 2011
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari