PROJELER
‘Ben de Resim Yapabiliyorum‘ Resim Yarışması Sonuçları Açıklandı ‘Ben de Resim Yapabiliyorum‘ Resim Yarışması Sonuçları Açıklandı
Ümraniye Belediyesi ile Ümraniye Şakire Hanım Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği ‘Ben de Resim Yapabiliyorum / Zihinsel Engelli Çocuklar Resim Yarışması’ sonuçları açıklandı...

Ümraniye Belediyesi ile Ümraniye Şakire Hanım Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği ‘Ben de Resim Yapabiliyorum / Zihinsel Engelli Çocuklar Resim Yarışması’ sonuçları açıklandı.

28.04.2011 tarihinde saat 14:00’te Şakire Hanım Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi’nde jüri üyelerimiz;

1. Prof. Dr. Fuat ACAROĞLU (Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi)
2. Doç. Dr. Hakan SARI (Selçuk Üniversitesi Özel Eğitim Bölüm Başkanı)
3. Yrd. Doç. Dr. Devabil KARA (Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi)
4. Yrd. Doç. Dr. Aysun ÇOLAK ( Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü Öğretim Üyesi)
5. Osman Senai DOĞAN (19 Mayıs Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü Öğretim Üyesi)
6. İsmail ACAR (Ressam)
7. Sevim AYTEMİZ GÜLER (Kılavuz Yenilikçi Görsel Sanatlar Öğretmeni)
8. Nalan Nergis GÜRAKIN (Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni)
9. Türkan ÖZTÜRK (Ümraniye Belediyesi Kütüphaneler Müdürü)

toplanmış olup, yarışmada 1.lik, 2.lik, 3. lük ve mansiyon alan eserleri belirlemiştir. İsim listesi aşağıdadır:

6-14 Yaş Grubu:
  Rumuz Öğrenci Okulu
Adı – Soyadı
1. Huysuz Recep AKBAŞ Özel Umudum Özel Eğitim Okulu
ADANA
1 Sevgi Aslı YILMAZ Kırşehir Cumhuriyet İ.Ö.O.
KIRŞEHİR
2. Deniz Yıldızı Umut DENİZ Bakırköy Nefus Nakipoğlu E.U.O.
İSTANBUL
3. Çiçek Havva ÜNLÜ Vakıfbank Atatürk İ.Ö.O.
MERSİN
Mansiyonlar
1. Bahar Melike ORHAN Kadri Uğur İ.Ö.O.
BURSA
2. Bilgin Doğukan ÖZTÜRK İBB Akşemsettin İ.Ö.O.
İSTANBUL
3. Pamuk Eren SERİN Hasan İçyer İ.Ö.O.
İZMİR

1.lik Ödülü Huysuz

1.lik Ödülü Sevgi

2.lik Ödülü Deniz Yıldızı

3.lük Ödülü Çiçek

Mansiyon alanlar

Bilgin

Bahar

Pamuk

14 Yaş ve Üzeri 
  Rumuz Öğrenci Okulu
Adı – Soyadı
1. Kaynakçı Hıdırcan ASLAN Şöhret Kurşunoğlu İ.Ö.O.
İSTANBUL
2. Uzaylı Serdar ANKAN Sabri Taşkın E.U.O.
İSTANBUL
3. Küçük Prens Gökçe ÖZAKINCI Safiye Nadir E.U.O.
İZMİR
Mansiyonlar
1. Güvercin İbrahim GÖĞERCİN Nuhçimento İş Okulu
KOCAELİ
2. İçimdeki Fırtına Mehmet ÇETİNKAYA Tire E.U.O. ve İş Eğitim Merkezi
İZMİR
3. Benim AUDİM Ekrem CİVAN Nevşehir E.U.O. ve İş Eğitim Merkezi
NEVŞEHİR

1.lik Ödülü Kaynakçı

2.lik Ödülü Uzaylı

3.lük Ödülü Küçük Prens

Mansiyon Alanlar

Güvercin

İçimdeki Fırtına

Benim Audim

Tarih : 30 Nisan 2011
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari