Ümraniye Tantavi Kültür Sanat Festivali - 11 (10 Temmuz-08 Ağustos)

10 Temmuz 2004 tarihinde "Erkekliğe İlk Adım Şenliği" ile başlayan Ümraniye Tantavi Kültür Sanat Festivali - 11'e (10 Temmuz - 08 Ağustos) katılımınızı bekliyoruz.
Program saat 11:00 de Tantavi Parkı'nda yapılan açılışla başlamıştır.

 

ÜMRANİYE TANTAVİ KÜLTÜR SANAT FESTİVALİ - 11
(10 TEMMUZ - 8 AĞUSTOS 2004)
PROGRAMI

10 Temmuz
Cumartesi

 

11 Temmuz
Pazar

 

12 Temmuz
Pazartesi

11:00

Açılış Konuşması

 

18:00

Çocuk Tiyatrosu

 

18:00

Hacivat - Karagöz

11:30

Çocuklar için

 

20:30

Murat Karabulut (Konser)

 

21:00

Orhan Osman (Konser)

19:30

Karma (Konser)

 

21:30

Akuli (Konser)

 

 

 

20:30

Şahsenem (Konser)

 

 

 

 

 

 

21:00

Sufi Trance Project (Konser)

 

 

 

 

 

 

22:00

Haluk Levent (Konser)

 

 

 

14 Temmuz
Çarşamba

 

17 Temmuz
Cumartesi

 

18 Temmuz
Pazar

18:00

Masal ve Kukla Gösterisi

 

18:00

Çocuk Tiyatrosu

 

18:00

Çocuklar için Masal

21:00

Kartuğ Bozkurt (Konser)

 

20:30

Burhan Yıldırım (Konser)

 

20:30

Serdar Sunay (Konser)

 

 

 

21:30

Erhan Güleryüz (Konser)

 

21:30

Suren Asaduryan (Konser)

 

19 Temmuz
Pazartesi

 

21 Temmuz
Çarşamba

 

24 Temmuz
Cumartesi

18:00

Kukla Tiyatrosu

 

18:00

Çocuk Tiyatrosu

 

18:00

Kavuklu ile Pişekar

21:00

Benetton Group (Konser)

 

20:30

Güldeste (Konser)

 

20:30

Hasan Cihat Örter (Konser)

 

25 Temmuz
Pazar

 

26 Temmuz
Pazartesi

 

28 Temmuz
Çarşamba

18:00

Çocuk Tiyatrosu

 

18:00

Çocuk Tiyatrosu

 

18:00

Çocuk Tiyatrosu

21:00

Ömer Karaoğlu (Konser)

 

21:00

Aykut Kuşkaya (Konser)

 

20:30

Gülnihal (Konser)

 

31 Temmuz
Cumartesi

 

1 Ağustos
Pazar

 

2 Ağustos
Pazartesi

18:00

Çocuk Tiyatrosu

 

18:00

Çocuk Tiyatrosu

 

18:00

Çocuklar için Masal

20:30

Çene Cemal

 

21:00

Jehat - Serkan (Konser)

 

21:00

Satrang (Konser)

21:00

İsmail Türüt (Konser)

 

4 Ağustos
Çarşamba

 

7 Ağustos
Cumartesi

 

8 Ağustos
Pazar

18:00

Çocuk Tiyatrosu

 

18:00

Çocuk Tiyatrosu

 

18:00

Çocuk Tiyatrosu

21:00

Bestami Korkmaz (Konser)

 

21:00

Fuat Saka (Konser)

 

20:30

İzzet Kızıl (Konser)

 

 

 

 

 

 

21:30

Göksel (Konser)