AnasayfaSite HaritasıİletişimEnglishArama

Hızlı & Güvenli Belediye

İnternet Belediyeciliği hizmetimizi kullanarak:

işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Belediye Telefonunuzda

Telefon Belediyeciliği hizmetimiz sayesinde:

Bulunduğunuz Yer:   Anasayfa » Haberler » Duyurular
Haberler

Paylaş

Sitemizin içeriklerini yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz

Ümraniye Geleneksel 2. Spor Oyunları Tüm Branşlarda Çekişmeli Maçlarla Devam Ediyor
Yayın Tarihi: 19.01.2010

Ümraniye Belediyesi ile Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün birlikte düzenlediği ‘Ümraniye Geleneksel 2. Spor Oyunları zorlu müsabakalara sahne oluyor.

Küçük Erkekler, Genç Erkekler, Yıldız Kızlar Futbol ile Genç Erkekler, Genç Bayanlar, Yıldız Erkekler, Yıldız Bayanlar Voleybol ve Genç Erkekler, Genç Bayanlar Basketbol Müsabakaları Sonuçlandı. Atletizm branşında ise Küçük Kızlar, Yıldız Kızlar ve Genç Kızlar ile Küçük Erkekler, Yıldız Erkekler ve Genç Erkekler Kros Koşuları 03 Mart Çarşamba günü yapıldı. Diğer Kategorilerde ise müsabakalar devam ediyor.


18.01.2010 Pazartesi
Küçük Erkekler Futbol: Şampiyonluğu M. Vasıf Karslıgil İ.Ö.Okulunu 6 – 0 yenen Pınarbaşı İ.Ö.Okulu aldı. Üçüncülüğü ise İstanbul Ticaret Odası İ.Ö.Okulunu 3 – 1 yenen Yamanevler İ.Ö.Okulu aldı.

Yıldız Kızlar Futbol: Şampiyonluğu Davut Akidil İ.Ö.Okulunu 5 – 0 yenen Sevda Aydoğan İ.Ö.Okulu aldı. Üçüncülüğü ise Ahmet Cevdet Paşa İ.Ö.Okulunu 5 – 0 yenen İstanbul Ticaret Odası İ.Ö.Okulu aldı

20.01.2010 Çarşamba
Genç Erkekler Voleybol: Şampiyonluğu Dudullu 75. Yıl Cumhuriyet Lisesini 3 – 0 yenen Atatürk Endüstri Meslek Lisesi aldı. Üçüncülüğü ise Atakent Lisesini 3 – 2 yenen Asiye Ağaoğlu Ç.P.Lisesi aldı.

Genç Kızlar Voleybol: Şampiyonluğu Atakent Lisesini 3 – 0 yenen Asiye Ağaoğlu Ç.P.Lisesi aldı. Üçüncülüğü ise Ümraniye Kız Meslek Lisesini 3 – 0 yenen Atatürk Endüstri Meslek Lisesi aldı

18.02.2010 Perşembe
Genç Erkekler Futbol: Şampiyonluğu Ümraniye End. Meslek Lisesini 6 – 2 yenen Dudulu 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi aldı. Üçüncülüğü ise Atatürk Endüstri Meslek Lisesini 5 – 1 yenen Atakent Lisesi aldı

22.02.2010 Pazartesi
Genç Erkekler Basketbol: Şampiyonluğu Atatürk Endüstri Meslek Lisesini 54 – 41 yenen Erkut Soyak Lisesi aldı. Üçüncülüğü ise Özel Anabilim Lisesini 61 – 56 yenen Ümraniye Anadolu Lisesi aldı

Genç Bayanlar Basketbol: Şampiyonluğu Atatürk Endüstri Meslek Lisesini 43 – 24 yenen Asiye Ağaoğlu Ç.P.  Lisesi aldı. Üçüncülüğü ise Özel Anabilim Lisesini 61 – 56 yenen Dudullu 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi aldı

26.02.2010 Cuma
Yıldız Erkekler Voleybol: Şampiyonluğu Genç Osman İ.Ö.Okulunu 2 – 0 yenen Yamanevler İ.Ö.Okulu aldı. Üçüncülüğü ise İTO İ.Ö.Okulunu yenen İnanç Türkeş İ.Ö.Okulu aldı.

Yıldız Kızlar Voleybol: Şampiyonluğu M. Vasıf karslıgil İ.Ö.Okulunu 2 – 0 yenen Bilge Soyak İ.Ö.Okulu aldı. Üçüncülüğü ise Pınarbaşı İ.Ö.Okulunu yenen Hekimbaşı İ.Ö.Okulu aldı.

03.03.2010 Çarşamba
Atletizm: Küçük Kızlar, Yıldız Kızlar ve Genç Kızlar ile Küçük Erkekler, Yıldız Erkekler ve Genç Erkekler Kros Koşuları yapıldı. Dereceye giren Okul takımları ve ferdi sporcular belli oldu.

Toplam 13 branşta yapılan spor oyunlarında, 60 Okuldan 5.000’i aşkın öğrenci çeşitli branşlarda yarışıyor. Ümraniye Geleneksel 2. Spor Oyunları’nda dereceye giren sporcu ve takımlara madalya, kupa ve çeşitli ödüller verilecektir. 

Müsabakalar; Ümraniye Belediyesi Hekimbaşı Spor Tesisleri (Atletizm), Ümraniye Dudullu İmam Hatip Lisesi çok amaçlı Kapalı Spor Salonu (Masa Tenisi, Satranç, Güreş, Teakwondo, Karate, Halk oyunları, Atletizm, Hentbol, Badminton ve Futsal), Haldun Alagaş Spor Kompleksi Halı Sahası (Futbol ), Erkut Soyak Lisesi Spor Salonu (Basketbol, Voleybol)  Bilge Soyak İ.Ö.O Spor Salonu (Voleybol) ve Atatürk Endüstri Meslek Lisesi Spor Salonları’nda (Basketbol ) yapılıyor.

           Ümraniye Geleneksel 2. Spor Oyunları’ kapsamında belirlenen branşlar şöyle; Futbol, Basketbol, Voleybol, Masa Tenisi, Satranç, Güreş, Tekvando, Karate, Halk oyunları, Atletizm, Hentbol, Badminton ve Futsal.

 
YILDIZ KIZLAR FUTBOL MÜSABAKA SONUÇLARI
TARİH SAAT TAKIMLAR SONUÇLAR
08.01.2010 12.00 - 12.50 AHMET CEVDET P.İÖO ÇAYIRÖNÜ İÖO 5 1
08.01.2010 13.00 - 13.50 SEVDA AYDOĞAN İÖO BİRLİK İÖO 8 1
08.01.2010 14.00 - 14.50 DAVUT AKİDİL İÖO ÇAKMAK İÖO 2 1
12.01.2010 10.00 - 10.50 SEVDA AYDOĞAN İÖO EMİNE KOÇULLU İÖO 3 1
12.01.2010 12.00 - 12.50 İTO İÖO. NİHAT SAMİ İÖO 5 0
12.01.2010 13.00 - 13.50 DAVUT AKİDİL İÖO EMRULLAH TUR. İÖO 2 0
15.01.2010 12.00 - 12.50 SEVDA AYDOĞAN İÖO AHMET CEVDET P.İÖO 5 0
15.01.2010 13.00 - 13.50 DAVUT AKİDİL İÖO İTO İÖO. 8 7
YILDIZ KIZLAR FUTBOL 3-4 LÜK MAÇI
18.01.2010 12.00 - 12.50 İTO İÖO. AHMET CEVDET P.İÖO 5 0
YILDIZ KIZLAR FUTBOL FİNAL MAÇI
18.01.2010 13.00 - 13.50 SEVDA AYDOĞAN İÖO DAVUT AKİDİL İÖO 5 0

 GENÇ ERKEKLER FUTBOL MÜSABAKA SONUÇLARI
TARİH SAAT TAKIMLAR SONUÇLAR
13.01.2010 10.00 - 10.50 75.YIL CUMH.TİC.MES.L. ÜMR.TİC.MES.L. 7 6
13.01.2010 11.00 - 11.50 NAMIK KEMAL L. ÜMR.İMAM H.L. 1 2
13.01.2010 12.00 - 12.50 ATAKENT L. ÖZEL GÖKKUŞAĞI L. 4 2
13.01.2010 13.00 - 13.50 ASİYE AĞAOĞLU L. NEVZAT AYAZ AND.L. 6 2
19.01.2010 10.00 - 10.50 ÜMRANİYE END.MESLEK L. ASİYE AĞAOĞLU L. 4 2
19.01.2010 11.00 - 11.50 ERKUT SOYAK L. ATAKENT L. 8 9
19.01.2010 12.00 - 12.50 ATATÜRK END.MES.L ÜMR.İMAM H.L. 3 2
19.01.2010 13.00 - 13.50 DUD.75.YIL CUMHURİYET L. 75.YIL CUMH.TİC.MES.L. 4 1
12.02.2010 13.00 - 13.50 DUD.75.YIL CUMHURİYET L. ATATÜRK END.MES.L 9 0
12.02.2010 14.00 - 14.50 ÜMRANİYE END.MESLEK L. ATAKENT L. 3 0
GENÇ ERKEKLER FUTBOL 3-4 LÜK MAÇI
18.02.2010 10.00 - 10.50 ATAKENT L. ATATÜRK END.MES.L 5 1
GENÇ ERKEKLER FUTBOL FİNAL MAÇI
18.02.2010 11.00 - 11.50 DUD.75.YIL CUMHURİYET L. ÜMRANİYE END.MESLEK L. 6 2
 
GENÇ KIZLAR VOLEYBOL MÜSABAKA SONUÇLARI
TARİH SAAT TAKIMLAR SONUÇLAR
11.01.2010 10.00 - 11.15 NAMIK KEMAL L. ÜMRANİYE L. 3 0
11.01.2010 11.30 - 12.45 ÖZEL ANABİLİM L. ÖZEL GÖKKUŞAĞI L. 3 0
11.01.2010 13.00 - 14.15 ERKUT SOYAK L. ASIM ÜLKER ÇPL 3 1
12.01.2010 13.00 - 14.15 ATATÜRK END.MES.L. NAMIK KEMAL L. 3 0
15.01.2010 10.00 - 11.15 ATAKENT L. DUD.75.YIL CUMH.L 3 0
15.01.2010 11.30 - 12.45 ASİYE AĞAOĞLU Ç.P.L. ÖZEL ANABİLİM L. 3 0
15.01.2010 13.00 - 14.15 ÜMRANİYE KIZ MES.L. ERKUT SOYAK L. 3 1
18.01.2010 11.00-12.15 ATAKENT L. ÜMRANİYE KIZ MES.L. 3 2
18.01.2010 12.30-13.45 ASİYE AĞAOĞLU Ç.P.L. ATATÜRK END.MES.L. 3 1
GENÇ KIZLAR VOLEYBOL 3-4 LÜK MAÇI 
20.01.2010 12.30-13.45 ATATÜRK END.MES.L. ÜMRANİYE KIZ MES.L. 3 0
GENÇ KIZLAR VOLEYBOL FİNAL MAÇI 
20.01.2010 14.00-15.15 ASİYE AĞAOĞLU Ç.P.L. ATAKENT L. 3 0

 GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL MÜSABAKA SONUÇLARI
TARİH SAAT TAKIMLAR SONUÇLAR
12.01.2010 10.00 - 11.15 DUD.75.YIL CUMH.L ÜMRANİYE İMAM HAT. L. 3 0
12.01.2010 11.30 - 12.45 ASİYE AĞAOĞLU Ç.P.L. ASIM ÜLKER ÇPL 3 0
18.01.2010 09.30 - 10.45 DUD.75.YIL CUMH.L ATAKENT L. 3 2
18.01.2010 14.00-15.15 ATATÜRK END.MES.L. ASİYE AĞAOĞLU Ç.P.L. 3 0
GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL 3-4 LÜK MAÇI 
20.01.2010 09.30 - 10.45 ASİYE AĞAOĞLU Ç.P.L. ATAKENT L. 3 2
GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL FİNAL MAÇI 
20.01.2010 11.00-12.15 ATATÜRK END.MES.L. DUD.75.YIL CUMH.L 3 0
 YILDIZ ERKEKLER FUTBOL A GRUBU MÜSABAKA SONUÇLARI
TARİH SAAT TAKIMLAR SONUÇLAR
12.02.2010 09.00 - 09.50 30 AĞUS.İÖO GENÇ OSMAN İÖO 5 2
12.02.2010 10.00 - 10.50 M.VASIF KARSLIGİL İÖO ATATÜRK İÖO 3 2
18.02.2010 12.00 - 12.50 İNANÇ TÜRKEŞ İÖO S.ZAİM ANAFEN İÖO 3 0
18.02.2010 13.00 - 13.50 AŞ.DUDULLU İÖO Z.ZEHRA GARRİNG İÖO 1 3
18.02.2010 14.00 - 14.50 30 AĞUS.İÖO 60.YIL CUMHURİYET İÖO 7 8
05.03.2010 09.00 - 09.50 YAMANEVLER İÖO ZÜBEYDE HANIM İÖO 9 1
05.03.2010 13.00 - 13.50 AHMET YAVUZ İÖO M.VASIF KARSLIGİL İÖO 1 0
05.03.2010 14.00 - 14.50 AHMET ONAY İÖO YASEMİN TEKİN İÖO    
08.03.2010 09.00 - 09.50 BİLGE SOYAK İÖO DAVUT AKİDİL İÖO 12 2
08.03.2010 10.00 - 10.50 ARİF NİHAT ASYA İÖO İNKILAP İÖO 6 7
09.03.2010 10.00 - 10.50        
09.03.2010 11.00 - 11.50        
09.03.2010 12.00 - 12.50        
09.03.2010 13.00 - 13.50        
11.03.2010 10.00 - 10.50        
11.03.2010 11.00 - 11.50        
12.03.2010 11.00 - 11.50        
 YILDIZ ERKEKLER FUTBOL B GRUBU MÜSABAKA SONUÇLARI
TARİH SAAT TAKIMLAR SONUÇLAR
12.02.2010 11.00 - 11.50 Y.DUD.75.YIL İÖO ZEHRA ÜLKER İÖO 3 0
12.02.2010 12.00 - 12.50 Y.VADİ ANAFEN İÖO EMİNE KOÇULLU İÖO 2 1
04.03.2010 09.00 - 09.50 PINARBAŞI İÖO Y.VADİ ANAFEN İÖO 3 4
04.03.2010 10.00 - 10.50 ÖZEL GÖKKUŞAĞI İÖO Y.DUD.75.YIL İÖO 2 1
04.03.2010 11.00 - 11.50 İSTİKLAL İÖO KAZIM KARABEKİR İÖO 2 7
04.03.2010 12.00 - 12.50 İTO İÖO. MEDİHA TANSEL İÖO    
04.03.2010 13.00 - 13.50 NİHAT SAMİ İÖO 60.YIL MEYVELİ BAHÇE İÖO 3 0
05.03.2010 10.00 - 10.50 SEVDA AYDOĞAN İÖO BİRLİK İÖO 7 3
05.03.2010 11.00 - 11.50 HEKİMBAŞI İÖO EMRULLAH TUR. İÖO 7 8
05.03.2010 12.00 - 12.50 ÇAKMAK İÖO ÇAYIRÖNÜ İÖO 5 3
08.03.2010 11.00 - 11.50        
08.03.2010 12.00 - 12.50        
08.03.2010 13.00 - 13.50        
08.03.2010 14.00 - 14.50        
11.03.2010 12.00 - 12.50        
11.03.2010 13.00 - 13.50        
12.03.2010 10.00 - 10.50        
    YILDIZ ERKEKLER 3-4 LÜK  MAÇI      
15.03.2010 10.00 - 10.50        
    YILDIZ ERKEKLER FİNAL MAÇI      
15.03.2010 11.00 - 11.50        
 YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MÜSABAKA SONUÇLARI
TARİH SAAT TAKIMLAR SONUÇLAR
16.02.2010 10.00 - 10.50 ZÜBEYDE HANIM İÖO EMRULLAH TUR. İÖO 2 0
16.02.2010 11.00 - 11.50 ZAHİDE ZEHRA GARRİNG İÖO SEVDA AYDOĞAN İÖO 2 0
16.02.2010 12.00 - 12.50 AHMET ONAY İÖO KAZIM KARABEKİR İÖO 2 0
16.02.2010 13.00 - 13.50 MEBR. SALİH K.İÖO Y.DUD.75.YIL İÖO 2 0
17.02.2010 10.00 - 10.50 İNANÇ TURKEŞ .İÖO GENÇ OSMAN İÖO 2 0
17.02.2010 11.00 - 11.50 PINARBAŞI İÖO AHMET YAVUZ İÖO 2 0
17.02.2010 12.00 - 12.50 SELÇUK ECZA İÖO NİHAT SAMİ İÖO 2 0
17.02.2010 13.00 - 13.50 AŞ.DUDULLU İÖO ÖZEL GÖKKUŞAĞI İÖO 2 0
18.02.2010 10.00 - 10.50 ZAHİDE ZEHRA GARRİNG İÖO BİRLİK İÖO 0 2
18.02.2010 11.00 - 11.50 HEKİMBAŞI İÖO ZÜBEYDE HANIM İÖO 2 0
18.02.2010 12.00 - 12.50 AHMET ONAY İÖO 23 NİSAN K.İÖO 2 0
18.02.2010 13.00 - 13.50 BİLGE SOYAK İÖO. MEBR. SALİH K.İÖO 2 0
19.02.2010 10.00 - 10.50 M.VASIF KARS.İÖO. AŞ.DUDULLU İÖO 2 0
19.02.2010 11.00 - 11.50 DAVUT AK. İÖO SELÇUK ECZA İÖO 2 0
19.02.2010 12.00 - 12.50 PINARBAŞI İÖO ATATÜRK İÖO 2 0
19.02.2010 13.00 - 13.50 MEDİHA TANSEL İÖO. İNANÇ TURKEŞ .İÖO 1 2
22.02.2010 10.00 - 10.50 HEKİMBAŞI İÖO BİRLİK İÖO 2 0
22.02.2010 11.00 - 11.50 BİLGE SOYAK İÖO. AHMET ONAY İÖO 2 0
22.02.2010 12.00 - 12.50 PINARBAŞI İÖO İNANÇ TURKEŞ .İÖO 2 0
22.02.2010 13.00 - 13.50 M.VASIF KARS.İÖO. DAVUT AK. İÖO 2 0
24.02.2010 10.00 - 10.50 M.VASIF KARS.İÖO. PINARBAŞI İÖO 2 1
24.02.2010 11.00 - 11.50 BİLGE SOYAK İÖO. HEKİMBAŞI İÖO 2 0
    YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL 3-4 LÜK  MAÇI      
26.02.2010 10.00 - 10.50 HEKİMBAŞI İÖO PINARBAŞI İÖO 2 1
    YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL FİNAL MAÇI      
26.02.2010 11.00 - 11.50 BİLGE SOYAK İÖO. M.VASIF KARS.İÖO. 2 0
 YILDIZ ERKEKLER VOLEYBOL MÜSABAKA SONUÇLARI
TARİH SAAT TAKIMLAR SONUÇLAR
16.02.2010 14.00 - 14.50 İTO İÖO. NİHAT SAMİ BANARLI İÖO 2 1
17.02.2010 14.00 - 14.50 İNANÇ TURKEŞ .İÖO DAVUT AK. İÖO 2 1
22.02.2010 14.00 - 14.50 YAMANEVLER İÖO İNANÇ TURKEŞ .İÖO 2 0
24.02.2010 12.00 - 12.50 GENÇ OSMAN İÖO İTO İÖO. 2 0
    YILDIZ ERKEKLER 3-4 LÜK  MAÇI      
26.02.2010 12.00 - 12.50 İNANÇ TURKEŞ .İÖO İTO İÖO. 2 0
    YILDIZ ERKEKLER FİNAL MAÇI      
26.02.2010 13.00 - 13.50 YAMANEVLER İÖO GENÇ OSMAN İÖO 2 0
 
GENÇ ERKEKLER BASKETBOL MÜSABAKA SONUÇLARI
TARİH SAAT TAKIMLAR SONUÇLAR
15.02.2010 09.30 - 10.30 ÜMRANİYE LİSESİ ÖZEL DOĞA LİSESİ 29 0
15.02.2010 10.45 - 11.45 ATATÜRK END.MES.L ASIM ÜLKER Ç.P.L 41 26
15.02.2010 12.00 - 13.00 ATAKENT L. ÜMR.İMAM H.L. 56 21
15.02.2010 13.15 - 14.15 DUD.75.YIL CUMHURİYET L. ÖZEL GÖKKUŞAĞI LİSESİ 56 21
16.02.2010 09.30 - 10.30 ERKUT SOYAK L. ASİYE AĞAOĞLU Ç.P.L. 32 29
16.02.2010 10.45 - 11.45 ÖZEL ANABİLİM LİSESİ NEVZAT AYAZ ANADOLU LİSESİ 61 44
17.02.2010 09.30 - 10.30 ÜMRANİYE ANADOLU LİSESİ ÜMRANİYE L. 54 26
17.02.2010 10.45 - 11.45 ATATÜRK END.MES.L DUD.75.YIL CUMHURİYET L. 51 47
17.02.2010 12.00 - 13.00 ERKUT SOYAK L. ATAKENT L. 61 36
17.02.2010 13.15 - 14.15 ÖZEL ANABİLİM LİSESİ ÜMRANİYE 75.YIL CUMH.T.M.L. 56 51
19.02.2010 09.30 - 10.30 ÜMRANİYE ANADOLU LİSESİ ATATÜRK END.MES.L 51 32
19.02.2010 10.45 - 11.45 ÖZEL ANABİLİM LİSESİ ERKUT SOYAK L. 43 35
GENÇ ERKEKLER BASKETBOL 3-4 LÜK MAÇI
22.02.2010 09.30 - 10.30 ERKUT SOYAK L. ATATÜRK END.MES.L 54 41
GENÇ ERKEKLER BASKETBOL FİNAL MAÇI
22.02.2010 10.45 - 11.45 ÜMRANİYE ANADOLU LİSESİ ÖZEL ANABİLİM LİSESİ 61 56
GENÇ KIZ BASKETBOL MÜSABAKA SONUÇLARI
TARİH SAAT TAKIMLAR SONUÇLAR
15.02.2010 08.30 - 09.30 ÜMRANİYE L. ÜMRANİYE KIZ MES.LİSESİ 29 0
15.02.2010 14.30 - 15.30 ASIM ÜLKER Ç.P.L ÖZEL GÖKKUŞAĞI LİSESİ 29 0
16.02.2010 12.00 - 13.00 DUD.75.YIL CUMH.L ASIM ÜLKER Ç.P.L 57 10
16.02.2010 13.15 - 14.15 ASİYE AĞAOĞLU Ç.P.L. ÖZEL DOĞA LİSESİ 58 5
16.02.2010 14.30 - 15.30 ÜMRANİYE ANADOLU LİSESİ ÜMRANİYE L. 29 0
17.02.2010 14.30 - 15.30 ERKUT SOYAK L. ATATÜRK END.MES.L 45 31
19.02.2010 12.00 - 13.00 DUD.75.YIL CUMH.L ASİYE AĞAOĞLU Ç.P.L. 66 24
19.02.2010 13.15 - 14.15 ATATÜRK END.MES.L ÜMRANİYE ANADOLU LİSESİ 56 7
GENÇ KIZLAR BASKETBOL 3-4 LÜK MAÇI 
22.02.2010 12.00 - 13.00 ASİYE AĞAOĞLU Ç.P.L. ÜMRANİYE ANADOLU LİSESİ 62 5
GENÇ KIZLAR BASKETBOL FİNAL MAÇI 
22.02.2010 13.15 - 14.15 DUD.75.YIL CUMH.L ATATÜRK END.MES.L 43 24
 
ATLETİZM SONUÇLARI TAKIM SIRALAMASI
  PUAN KÜÇÜK KIZ  
1 6 Ş.Ö.SEVDA AYDOĞAN İÖO.  
2 22 SELÇUK ECZA 50.YIL İÖO.  
3 34 İTO İÖO.  
  PUAN YILDIZ KIZ  
1 13 SELÇUK ECZA 50.YIL İÖO.  
2 52 Ş.Ö.AHMET ONAY İÖO  
3 54 Ş.Ö.SEVDA AYDOĞAN İÖO.  
  PUAN GENÇ KIZ  
1 10 D.75.YIL CUMHURİYET L.  
2 31 ASIM ÜLKER ÇPL  
3 48 ERKUT SOYAK L.  
  PUAN KÜÇÜK ERKEK  
1 6 SELÇUK ECZA 50.YIL İÖO.  
2 28 Ş.Ö.AHMET ONAY İÖO  
3 31 İTO İÖO  
  PUAN YILDIZ ERKEK  
1 25 İTO İÖO  
2 48 İNKİLAP İÖO.  
3 48 SELÇUK ECZA 50.YIL İÖO.  
  PUAN GENÇ ERKEK  
1 11 D.75.YIL CUMHURİYET L.  
2 28 ATATÜRK E.M.T.ML.  
3 42 ASIM ÜLKER ÇPL  
ATLETİZM FERDİ SIRALAMA
  KÜÇÜK KIZ  
1 AYFER ASLAN Ş.Ö.SEVDA AYDOĞAN İÖO.
2 SEDANUR DOĞAN Ş.Ö.SEVDA AYDOĞAN İÖO.
3 GAMZE GÜNERHANSI Ş.Ö.SEVDA AYDOĞAN İÖO.
  KÜÇÜK ERKEK  
1 KAZIM ÖZTÜRK SELÇUK ECZA 50.YIL İÖO.
2 ÖMER FARUK SOYDAŞ SELÇUK ECZA 50.YIL İÖO.
3 RECEP BATILCAKIZ SELÇUK ECZA 50.YIL İÖO.
  YILDIZ KIZ  
1 HAZAL CENGİZ SELÇUK ECZA 50.YIL İÖO.
2 YAYLA KILIÇ SELÇUK ECZA 50.YIL İÖO.
3 NEJLA YERLİ SELÇUK ECZA 50.YIL İÖO.
  YILDIZ ERKEK  
1 FERDİ ÇIRIK SELÇUK ECZA 50.YIL İÖO.
2 ORHAN AKTİ İTO İÖO.
3 AYHAN AKTİ İTO İÖO.
  GENÇ KIZ  
1 FUNDA KIRGIN D.75.YIL CUMHURİYET L.
2 AYŞE BALTA D.75.YIL CUMHURİYET L.
3 MÜJGAN BAYARLAR D.75.YIL CUMHURİYET L.
  GENÇ ERKEK  
1 AYKUT AKBAŞLI D.75.YIL CUMHURİYET L.
2 MAHMUT ULAŞ D.75.YIL CUMHURİYET L.
3 ŞEFİK KULUK D.75.YIL CUMHURİYET L.    

 

 


Ümraniye Belediyesi T.C. Ümraniye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü
(+90) 216 443 56 00 | 2002-2014 © Ümraniye Belediyesi